اداره کل ورزش و جوانان استان یزد در بیانیه ای به صحبت هاي ردوبدل شده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان میبد و خبرنگار پیشکسوت استان واکنش نشان داد و ازجامعه رسانه ای استان عذرخواهی کرد.

به گزارش اشکذر خبر؛ اداره کل ورزش و جوانان استان یزد در بیانیه ای به صحبت های ردو بدل شده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان میبد و خبرنگار پیشکسوت استان واکنش نشان داد و ازجامعه رسانه ای استان عذرخواهی کرد.

اداره کل ورزش وجوانان استان یزد در بیانیه ای آورده است:

اداره کل ورزش و جوانان استان جایگاه خبرنگار را مقام والایی قلمداد میکند و ارزش کار خبرنگاران را در راستای اطلاع رسانی وشفافیت جامعه به عنوان یکی از مهمترین حرفه ها یادکرده وجایگاه خبرنگاران را که رسالت خطیر آگاهی بخشیدن به مردم و جامعه را بردوش دارند را با ارزش میداند.

اداره کل ورزش و جوانان استان یزد با نهایت احترام به جامعه خبرنگاری استان و نهادهای رسانه ای این موضوع را پیگیری کرده و کاملا حل و فصل گردیده امیدوار است اکنون که هر روز خبری خوش از درخشش و موفقیت جوانان و قهرمانان یزدی در عرصه های ملی و خصوصاً فراملی شنیده می شود، مطبوعات و رسانه های استان به ویژه رسانه‌های تخصصی ورزشی با درایت و کاردانی ضمن مدیریت فضای مجازی با اتحاد و همدلی در پی جهش پیشرفت ورزش استان و کشور طبق فرمایشات مقام معظم رهبری مدظله العالی و همسو با شعارسال گام بردارند.

در پایان اعلام میگردد؛ جناب آقای ابراهیمی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان میبد جوانی خدوم و انقلابی و فرزند شهید و از یادگاران با ارزش این مرز و بوم است که همواره رابطه خوبی با خبرنگاران داشته است و در این مورد به خصوص نیز قطعا سوء تفاهمی بیش نبوده و با تماس رئیس اداره ورزش و جوانان با وی دلخوری پیش آماده حل و فصل گردید.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/7wXPe