• کد خبر: 36024
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: یکشنبه 28 دی 1393 - 00:01
  عصر امروز یک دستگاه تانکر حامل گاز مایع در ابتدای ورودی جاده ترانزیتی فیروزآباد به دلیل ایجاد مشکل در محور آن واژگون شد و بخشی گاز مایع حمل شده توسط آن نشت پیدا کرد.

  به گزارش اشکذر نیوز، عصر امروز یک دستگاه تانکر حامل گاز مایع در ابتدای ورودی جاده ترانزیتی فیروزآباد به دلیل ایجاد مشکل در محور آن واژگون شد و بخشی گاز مایع حمل شده توسط آن نشت پیدا کرد.

   

  با توجه به اهمیت این حادثه مدیرکل بحران استان، فرماندار اشکذر و جمعی از نیروهای آتش‌نشانی و مرتبط در محل حضور یافتند.

   

  فرماندار اشکذر که در محل حادثه حضور داشت در مصاحبه با اشکذر نیوز اظهار داشت : یک تانکر گاز مایع که ظاهرا به پاکستان ترانزیت می‌شده واژگون شد که با توجه به این‌که محموله گاز مایع است همچنین نزدیکی به خط فشارقوی برق و خطراتی که می‌تواند داشته باشد جابه‌جای آن از حساسیت برخوردار است

   

  شاه‌حسینی بابیان اینکه کار کارشناسی فنی با حضور مسئولین شرکت گاز بوتان و شرکت نفت در حال انجام است که نحوه انتقال این تانکر بدون خطر باشد افزود: هم‌اکنون چند دستگاه ماشین آتش‌نشانی از یزد و اشکذر، مأمورین نیروی انتظامی، راهنمایی و رانندگی نیز در محل حاضرند.

   

  وی با تأکید بر این‌که ریسک انجام کار بسیار بالا است و بحث تخصصی است بیان کرد: مدیریت بحران استانداری به‌طور مستقیم واردشده‌اند تا تصمیم‌گیری برای انتقال تانکر درنهایت دقت باشد،که خدای‌نکرده هیچ حادثه‌ای نداشته باشد.

   

  گفتنی است ساعاتی پیش با آزاد نمودن محور این تانکر با همپایی آتش‌نشانی به جاده کمربندی انتقال یافت تا گاز آن تخلیه شود و وضعیت عبور و مرور به حالت عادی بازگشت.

  watermarked-IMG_5007 watermarked-IMG_5056 watermarked-IMG_5053 watermarked-IMG_5052 watermarked-IMG_5049 watermarked-IMG_5045 watermarked-IMG_5040 watermarked-IMG_5038 watermarked-IMG_5030 watermarked-IMG_5028 watermarked-IMG_5019 watermarked-IMG_5011 watermarked-IMG_5009

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/5UuMn

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *