اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

واقعه غدیر در رستاق بازخوانی می‌شود

شناسه خبر : 44350 | تاریخ انتشار : : 05 مهر 1394 - 9:05 | ارسال توسط :

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اشکذر، ضمن عرض تبریک هفته دفاع مقدس و دهه ولایت گفت: هم زمانی هفته دفاع مقدس و دهه ولایت موجب شده تا ویژه برنامه‌هایی خاص برای این ایام در نظر بگیریم. “ابوالفضل غفوری پور” فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر با اشاره به ویژه برنامه ناحیه مقاومت بسیج اشکذر برای گرامی […]

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اشکذر، ضمن عرض تبریک هفته دفاع مقدس و دهه ولایت گفت: هم زمانی هفته دفاع مقدس و دهه ولایت موجب شده تا ویژه برنامه‌هایی خاص برای این ایام در نظر بگیریم.

“ابوالفضل غفوری پور” فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر با اشاره به ویژه برنامه ناحیه مقاومت بسیج اشکذر برای گرامی داشت واقعه غدیر خم گفت: از واقعه غدیر شبحی در ذهن ما وجود دارد که جزئی از این حادثه بزرگ و تاریخی است و لازم است که این مسأله به صورت دقیق در اذهان مردم شکل بگیرد و پیرامون آن فعالیت جدی صورت بگیرد تا مردم به خوبی با این واقعه مهم آشنایی پیدا کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر بیان این‌که بازخوانی واقعه غدیر امسال به صورت یک نمایش کامل و دقیق در شهرستان برگزار می‌شود تصریح کرد: این مراسم با شکوه جمعه 10 مهر ماه از ساعت 16 در منطقه رستاق برگزار می شود.

نسیم صادق

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/a4Hdo
برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124