اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

واحدهای صنفی متخلف در اشکذر بیش از ۵۳ میلیون ریال جریمه شدند/ کشف ۹۲۸۰ نخ سیگار قاچاق

شناسه خبر : 51772 | تاریخ انتشار : : 20 فروردین 1395 - 13:06 | ارسال توسط :

رئیس اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان اشکذر در مصاحبه با خبرنگار اشکذر خبر (اشکذر نیوز)، گفت: از 15 اسفند 94 لغایت 15 فروردین 95 در مجموع 1720 مورد بازرسی در سطح بازار شهرستان صورت گرفته است. میثم فلاح با بیان شناسایی 119 مورد عنوان تخلف در این بازرسی ها خاطر نشان ساخت، در این رابطه64 فقره پرونده برای […]

رئیس اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان اشکذر در مصاحبه با خبرنگار اشکذر خبر (اشکذر نیوز)، گفت: از 15 اسفند 94 لغایت 15 فروردین 95 در مجموع 1720 مورد بازرسی در سطح بازار شهرستان صورت گرفته است.

میثم فلاح با بیان شناسایی 119 مورد عنوان تخلف در این بازرسی ها خاطر نشان ساخت، در این رابطه64 فقره پرونده برای واحدهای متخلف صنفی و غیر صنفی تشکیل شده است.

وی افزود: عمده این تخلفات گرانفروشی ، کم فروشی ، عدم درج قیمت و تداخل صنفی میباشد که در این پرونده ها در مجموع بیش از  53 میلیون ریال جریمه برای متخلفان در نظر گرفته شده است .

وی تعداد گشتهای مشترک انجام شده در این ایام را 28 مورد اعلام که در گشت مشترک با اماکن نیروی انتظامی تعداد 9280 نخ سیگار به ارزش ریالی بیش از 7 میلیون ریال در 10 نوع سیگار مختلف کشف وجمع آوری شده است.

رئیس اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان اشکذرگفت : در مدت یاد شده از 69 مورد تماس تلفنی با ستاد خبری این اداره 21 مورد قابل بررسی بود که 9 واحد متخلف به تعزیرات حکومتی معرفی و3 مورد نیز با رضایت شاکی مواجه شده است. ضمناً در این ایام بصورت روزانه( صبح و عصر) بازرسی از واحدهای نانوایی در سطح شهرستان انجام که از 200 مورد بازرسی انجام شده از نانوایان 3 مورد پرونده با عنوان کم فروشی تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال گردید.

فلاح گفت: جذب و توزیع میوه تنظیم بازار ایام عید نیز در سطح میوه فروشان شهرستان با همکاری شرکت تعاونی روستایی استان انجام گرفت که در این طرح (17 تن پرتقال و 6 تن سیب) تاکنون توزیع شده و همچنان نیز این طرح ادامه دارد.

فلاح در پایان یادآور شد: شهروندان محترم می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف واحدهای صنفی اعم از کم فروشی، گرانفروشی، عدم درج قیمت و…. در واحدهای مختلف صنفی مراتب را با شماره تلفن 124 و یا بامراجعه به این اداره ویا اتاق اصناف شهرستان موارد تخلف را گزارش نمایند.

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/J6FQc

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124