اشکذر خبر

فرماندار شهرستان اشکذر:

واحدهای تولیدی و صنایع مشکلات خود را با مدیران مربوطه به صورت مکتوب در میان بگذارند

شناسه خبر : 97238 | تاریخ انتشار : : 14 اسفند 1399 - 17:03 | ارسال توسط :

فرماندار اشکذر در جریان بازدید از برخی صنایع این شهرستان گفت: همه دستگاه‌های مسئول موظفند از واحدهایی که در این شرایط بسیار سخت و جنگ تمام‌عیار اقتصادی، تسهیلات ارزی دریافت شده را در چارچوب تعهدات، ضوابط و ‌مقررات دریافت و هزینه کرده و تنها به‌ دلیل جهش قیمت ارز با مشکل بازپرداخت اقساط مواجه شده‌اند؛ شجاعانه حداکثر حمایت ‌و پشتیبانی را داشته باشند.

به گزارش اشکذر خبر؛ هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر با همراهی معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و بخشدار خضرآباد از نیروگاه سیکل ترکیبی تابان، نیروگاه خورشیدی نور و واحد تولیدی سامان کاغذ بازدید و در جریان مشکلات این واحدهای تولیدی قرار گرفت.

هادی‌نسب در جریان این بازدید گفت: همه دستگاه‌های مسئول موظفند از واحدهایی که در این شرایط بسیار سخت و جنگ تمام‌عیار اقتصادی، تسهیلات ارزی دریافت شده را در چارچوب تعهدات، ضوابط و ‌مقررات دریافت و هزینه کرده و تنها به‌ دلیل جهش قیمت ارز با مشکل بازپرداخت اقساط مواجه شده‌اند، شجاعانه حداکثر حمایت ‌و پشتیبانی را داشته باشند.

وی افزود: واحدهای تولیدی و صنایع نیز موظفند مشکلات و موانع خود را با مدیران مربوطه شهرستان به صورت مکتوب در میان بگذارند.

گفتنی است نیروگاه سیکل ترکیبی تابان با ظرفیت ۱۰۰۰ مگاوات در دو فاز و نیروگاه خورشیدی نور با ظرفیت ۱۰  مگاوات توسط معاون اول رئیس جمهور افتتاح شده است و همچنین واحد تولیدی سامان کاغذ نیز در شهرک صنعتی خضرآباد در حال احداث می‌باشد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/apv9Q

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *