• کد خبر: 42823
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 28 مرداد 1394 - 20:51
  نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس:
  نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس با اشاره به اینکه مسکن مهر اشکذر فاقد استاندارد لازم ساختمان‌سازی است و هیچ توجیهی برای مشکلات آن وجود ندارد، گفت: متولیان ساخت و ساز این ساختمان‌ها پاسخگوی مردم باشند.
  به گزارش اشکذر نیوز، محمدصالح جوکار در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم، ساخت مسکن مهر اشکذر را فاقد کار کارشناسی دقیق و علمی دانست و اظهار داشت: شرکت متولی سازنده این مسکن‌ها و مهندس ناظر بر این پروژه‌ها باید به مردم پاسخ‌گو باشند.

  وی مشکلات فراوانی که این مسکن‌ها برای مردم اشکذر ایجاد کرده‌اند را غیر قابل توجیه دانست و افزود: تاکنون 11 واحد از این مسکن‌ها دچار مشکلات عمده‌ای نظیر نشست بخشی از خانه شده که باید هرچه زودتر، متولیان آن پاسخگوی مردم باشند.

  مسکن مهر اشکذر

  نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به درخواست از اداره کل راه و شهرسازی استان یزد مبنی بر شکایت از شرکت‌های سازنده این مسکن‌ها گفت: در ساخت این زمین‌ها به هیچ عنوان تحقیقات زمین‌شناسی صورت نگرفته و شرکت‌های متولی بدون انجام کار مطالعاتی نسبت به ساخت و ساز این مسکن‌ها اقدام کرده‌اند.

  جوکار داشتن خانه‌ای امن و سالم را حق مسلم مردم دانست و گفت: امیدواریم با حرکت جدیدی که برای رفع این معضل شروع شده، هرچه زودتر مسئله مسکن مهر اشکذر نیز سامان گیرد.

  مسکن مهر اشکذر

  گفتنی است، طرح مسکن مهر اشکذر با احداث 130 واحد مسکونی و در حالی شکل گرفت که به گفته صاحب نظران هیچ‌گونه کار کارشناسی صحیح و علمی روی آن صورت نگرفته بود.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/IrAtI

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *