اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

هیجدهمین مجله تصویری به اضافه اشکذر با موضوع مستند نمایشگاه عکس اشکذر در آلمان

شناسه خبر : 77700 | تاریخ انتشار : : 12 آذر 1397 - 8:15 | ارسال توسط :

اشکذر خبر: این نمایشگاه نوروز 95 در شهر وایمار  آلمان برگزار . و عکس­ها توسط آقای جاوید مهریزی زاده جمع آوری، اجرا و برگزار شد. مهندس علی اکبر رضوانی تهیه کننده این نمایشگاه هدف از برگزاری این نمایشگاه عکس را معرفی جاذبه های تاریخی و بوم شناسی مردم اشکذر دانست. وی با بیان این‌که موضوع […]

اشکذر خبر: این نمایشگاه نوروز 95 در شهر وایمار  آلمان برگزار . و عکس­ها توسط آقای جاوید مهریزی زاده جمع آوری، اجرا و برگزار شد.

مهندس علی اکبر رضوانی تهیه کننده این نمایشگاه هدف از برگزاری این نمایشگاه عکس را معرفی جاذبه های تاریخی و بوم شناسی مردم اشکذر دانست.

وی با بیان این‌که موضوع برگزاری این نمایشگاه اسفند 94 در شهرداری و شورای شهر وقت مطرح شد ولی استقبال نشد، اظهار داشت:  چون دیدیم ممکن این موقعیت دیگر پیش نیاید تهیه‌کنندگی را پذیرفتم و سال جاری نیز قرار بود این نمایشگاه  تکرار شود که متاسفانه فوت برادر آقای جاوید مهریزی زاده باعث شد این کار ناتمام بماند.

مجله تصویری به اضافه اشکذر با هدف بررسی مشکلات و مسائل فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، معرفی نخبگان و ثبت تاریخ شهرستان اشکذر منتشر شده است.
مخاطبان گرامی میتوانند نقطه نظرات و سوژه های خود را به شماره تماس ۰۹۱۶۲۱۷۰۰۵۸ و ID تلگرام t.me/ashkezar_news ارسال فرمایند.
لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/ewczV

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124