• کد خبر: 92375
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: سه شنبه 10 تیر 1399 - 14:32
  + تصاویر
  بنابر تصویب هیات وزیران در جلسه مورخ ۱۳۹۹/۴/۴ محله موسوم به رضوانشهر پس از انتزاع از شهر اشکذر با عنوان شهر مجومرد شناخته شد.

  به گزارش اشکذر خبر؛ بنابر تصویب هیات وزیران در جلسه مورخ ۱۳۹۹/۴/۴ محله موسوم به رضوانشهر پس از انتزاع از شهر اشکذر با عنوان شهر مجومرد شناخته شد.

  در متن ابلاغیه اسحاق جهانگیری آمده است:

  هیات وزیران در جلسه ۱۳۹۹/۴/۴ به پیشنهاد شماره ۴۵۲۶۱ مورخ ۱۳۹۶/۳/۲۴ وزارت کشور و به استناد ماده ۱۳ قانون تعاریف و ضوابط تقسیمات کشوری مصوب سال ۱۳۶۲ مصوب کرد؛ در بخش مرکزی شهرستان اشکذر استان یزد محله موسوم به رضوانشهر پس از انتزاع از شهر اشکذر به شهر تبدیل و به عنوان شهر مجومرد شناخته و محدوده بر اساس قانون تعاریف محدوده و حریم شهر، روستا و شهرک و نحوه تعیین آنها مصوب سال ۱۳۸۴ تعیین شود.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/McGaG

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  3 پاسخ به “هیات وزیران شهرداری مجومرد را تصویب کرد”

  1. صادق پیشداد گفت:

   ما مردم اشکذر این اقدام دولت را به فال نیک گرفته و امیدوارم که این امر باعث دوستی، مودّت، اتحاد و همدلی بهتر و بیشتر بین مردم شریف اشکذر و مجومرد گردد و تا بهتر و قوی تر و یک صدا تر بتوانیم به خواسته های بحق مان که صدر همه آنها مدیریت صنایع مستقر در شهرستان و خصوصا ابطال مجوز یزدیک ملعون و خبیث است نائل شویم.
   إن ذالک علی الله یسیر.

  2. اشکذری گفت:

   از مسولین درخواست داریم حالا دیگه پس از ۷ سال تابلوی ادارات را عوض کنند و حریم و محدوده مجومرد هم بر اساس مصوبه شورای شهر اشکذر تعیین کنند در غیر این صورت شهرستان آبستن اختلافات جدید می باشد.

  3. حسن گفت:

   آقای استاندار لطفا نام صدوق در سایت وزارت کشور هم اصلاح کنید ندوشن و جهان آباد را به اشکذر برگردانید
   محدوده مجومرد هم تعیین کنید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *