جوکار نماینده مردم شهرستان های یزد، اشکذر و زارچ در مجلس شوراي اسلامي، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، مدیرکل پست استان، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری، فرماندار و معاونین فرمانداری، بخشدار خضرآباد، شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر و جمعی از مسئولان شهرستانی سه طرح عمرانی، آموزشی و مخابراتی در بخش خضرآباد افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش اشکذر خبر، آموزشگاه‌ خیری شهید الله‌ دادی در دهستان کذاب اولین آموزشگاه پویش آجر به آجر استان یزد به همت و همراهی خیر نیکوکار، زنده یاد حاج بمان میرجلیلی و همسر وی بهره برداری شد.

بنابر این گزارش؛ عملیات اجرایی این آموزشگاه با استفاده از اعتبارات دولتی و با همراهی خیر نیکوکار در فضایی با زیربنای ٣٠٠ مترمربع به پایان رسید.

پروژه احداث میدان شهرداری خضرآباد، اصلاح هندسی تقاطع شهید چمران و بهشتی و خیابان‌ها و بلوارهای منتهی به آن پروژه عمرانی بود که با حضور مسئولان استان و شهرستان اشکذر و بخش خضرآباد افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت

به گفته شهردار خضرآباد برای این پروژه اعتباری بالغ بر ۵۸۰۰۰ میلیون ریال از محل منابع داخلی شهرداری خضرآباد هزینه شده است.

سایت تلفن همراه نسل چهارم در روستای مزرعه‌میان هم با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و مسئولان شهرستانی و بخش خضرآباد افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

همچنین سایت تلفن همراه نسل چهارم با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال از محل طرح توسعه ارتباطات روستایی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات افتتاح شد.

شایان ذکر است؛ این طرح در روستای مزرعه‌میان ازتوابع بخش خضرآباد شهرستان اشکذر اجرا شده و جمعیتی بالغ بر ۱۰۰ نفر را پوشش می‌دهد.

این طرح که توسط شرکت مخابرات استان یزد اجرایی شده، روستاهای بوز، محمودآباد، مزرعه‌میان را پوشش می‌دهد.

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/MBvhE