اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

همراهی همه گرایش‌های سیاسی توانایی‌ها را افزایش خواهد داد

شناسه خبر : 51796 | تاریخ انتشار : : 22 فروردین 1395 - 13:57 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز) به نقل از  خبرگزاری فارس، سید ابوالفضل موسوی‌بیوکی شنبه شب در مراسم اعطای اعتبارنامه از سوی فرمانداری یزد اظهار داشت: امسال سال فاطمی است و امیدواریم به برکت حضرت زهرا (س) شاهد موفقیت‌های بیشتری برای کشور به ویژه استان یزد باشیم. وی افزود: انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان […]

موسوی

به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز) به نقل از  خبرگزاری فارس، سید ابوالفضل موسوی‌بیوکی شنبه شب در مراسم اعطای اعتبارنامه از سوی فرمانداری یزد اظهار داشت: امسال سال فاطمی است و امیدواریم به برکت حضرت زهرا (س) شاهد موفقیت‌های بیشتری برای کشور به ویژه استان یزد باشیم.

وی افزود: انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در هفتم اسفندماه 94 بسیار خوب برگزار شد که قابل تقدیر است و یکی از انتخابات‌هایی است که همه راضی هستند و نشان از برنامه‌ریزی دقیق و حفظ بی‌طرفی دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات است.

موسوی بیوکی ادامه داد: در شب انتخابات و ساعت یک نیمه شب، کاندیداهای رقیب به بنده تبریک گفتند که این نشان می‌دهد رفاقت ما از همان لحظه شروع شده و برای پیشرفت بیشتر شهرستان و حوزه انتخابیه تلاش خواهیم کرد.

نماینده منتخب مردم یزد و اشکذر بیان کرد: امیدواریم با تشکیل اتاق فکر در دانشگاه یزد از همه تخصص‌ها و اقشار مختلف کمک بگیریم تا برنامه‌های مورد نظر خود را اجرایی کنیم.

موسوی‌بیوکی ادامه داد: طی نشستی که امروز با استاندار یزد داشتم و گزارش یکی از مسئولان، بیشترین مراجعات اعتراضی مردم به دستگاه‌ها، مربوط به شهرداری و حوزه مسکن و شهرسازی است که نشان می‌دهد اگر شوراهای شهر و شهرداران وظایف خود را بهتر انجام دهند، از میزان اعتراض مردمی کاسته خواهد شد.

وی یادآور شد: باید برای انتخابات شورای شهر برنامه‌ریزی شود تا افرادی که تخصص لازم را دارند به مردم معرفی شوند و حتما با برنامه باشند بنابراین به طور قطع در این حوزه حضور موثری خواهیم داشت و به صورت تیمی با ارائه لیست فعالیت خواهیم کرد و طبق تصمیمی که با همفکری جمعی از اقشار مختلف صورت گرفت، محمدرضا طاقه‌باف به عنوان رئیس دفتر اینجانب در شهرستان یزد منصوب شده و فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

نماینده منتخب مردم یزد و اشکذر اظهار داشت: امروز دیداری نیز با فرماندهان سپاه اشکذر داشتم و معتقدم با همه حرف‌هایی که ممکن است عده‌ای در رابطه با این دیدار داشته باشند، اگر هدف را خوب انتخاب کرده و با هم همراه شویم، توانایی ما دوبرابر خواهد شد بنابراین با اقشار و شخصیت‌های مختلف و با گرایش‌های سیاسی مختلف، نشست‌هایی داشته و خواهم داشت.

موسوی‌بیوکی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: قطب درمانی بودن خوب است اما باعث وجود سکونتگاه‌های غیررسمی و حاشیه نشینی شده و همچنین حضور اتباع خارجی هم در استان یزد بر این مسئله افزوده است و باید بررسی شود که چند درصد اتباع خارجی می‌توانند در استان حضور داشته باشند.

وی ادامه داد: طبق آمارهای رسمی، بیش از 100 هزار اتباع بیگانه در استان یک میلیون نفری یزد سکونت دارند و آیا این آمار معقول است و درست است، درست است که ما ملقب به قناعت و مهمان دوستی هستیم اما باید بتوانیم فرهنگ خود را حفظ کنیم.

نماینده منتخب مردم یزد و اشکذر تصریح کرد: در مورد بافت تاریخی نیز مشکلاتی وجود دارد و باید دید که اکنون این میراث فرهنگی و بافت قدیم دست چه کسی است و چه کسانی ساکن خانه‌های این بافت هستند و آیا درست است که اکنون بیشتر اتباع خارجی در همین بافت‌ها سکونت داشته باشند اما باید دقت داشت که اگر آنها را جابه‌جا کردیم، کجا می‌توانیم آنها را ساکن کنیم و در کدام نقطه از شهر، زیرساخت‌ها برای سکونت آنها فراهم است.

موسوی‌بیوکی افزود: اینها سوالاتی است که در ذهن من است و دنبال پاسخ برای آن می‌گردم و به طور قطع در جلسه‌ای که با شورای شهر نیز خواهم داشت، می‌پرسم که مدیران شهری چه برنامه‌ای برای این معضلات دارند و اعلام می‌کنم که نماینده کمک‌کار مسئولان است و فقط ناظر نیست.

نماینده منتخب مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی گفت: سعی دارم در کارها با کارشناسی بیشتری وارد شوم و طبق برنامه‌ریزی و تصمیم اتاق فکر و خردجمعی برنامه‌ریزی کرده و وظیفه‌ای را که رای دهندگان بر عهده من گذاشته‌اند، دنبال کنم.

در پایان این مراسم که با حضور جمعی از اعضای هیئت اجرایی، نظارت، بازرسی و مدیران فرمانداری یزد برگزار شد، اعتبارنامه سیدابوالفضل موسوی بیوکی، نماینده منتخب یزد و اشکذر به وی اعطا شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/BCDZ1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124