اشکذر خبر

همدردی مردم نوع‌دوست ایران برای کمک به زلزله‌زدگان تجلی عشق به کشور است

شناسه خبر : 68741 | تاریخ انتشار : : ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۱ | ارسال توسط :

به گزارش خبرنگار اشکذر خبر از خضرآباد، امام‌جمعه بخش خضرآباد با تسلیت حادثه ناگوار زلزله استان کرمانشاه و جان باختن جمعی از هم‌وطنانمان ضمن قدردانی از ارسال کمک‌های مردمی و دولتی افزود: همدردی مردم بزرگ و نوع‌دوست ایران اسلامی برای کمک به زلزله‌زدگان غرب کشور تجلی عشق و علاقه مردم ایران است که باید این […]

به گزارش خبرنگار اشکذر خبر از خضرآباد، امام‌جمعه بخش خضرآباد با تسلیت حادثه ناگوار زلزله استان کرمانشاه و جان باختن جمعی از هم‌وطنانمان ضمن قدردانی از ارسال کمک‌های مردمی و دولتی افزود: همدردی مردم بزرگ و نوع‌دوست ایران اسلامی برای کمک به زلزله‌زدگان غرب کشور تجلی عشق و علاقه مردم ایران است که باید این کمک‌رسانی تا رفع نیازهای حادثه دیدگان همچنان ادامه داشته باشد.

حجت‌الاسلام غالبی با گرامیداشت هفته وقف و با اشاره به اهمیت وقف در جامعه و فرارسیدن این هفته گفت: در جامعه امروزی ما وقف یک کار خیر و ماندگار است.

امام‌جمعه بخش خضرآباد گفت: وقف از جایگاه بالائی در اسلام برخورداراست که باید به آن توجه بیشتری شود.

وی با بیان اینکه وقف سرمایه اجتماعی بزرگی برای باقی ماندن نام نیک از انسان مؤمن است گفت: اگر انسان وقفی انجام دهد اثرات آن را به نام خودش ثبت می‌کنند که همان باقیات‌الصالحات است.

همچنین نمازگزاران جمعه این هفته بخش خضرآباد مبلغ یک میلیون و۱۱۴ هزار تومان وجه نقد برای کمک به زلزله زدگان استان کرمانشاه اهدا کردند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/dXxtL

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *