اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

همایش کشوری تغذیه و سرطان در یزد برگزار می شود

شناسه خبر : 31574 | تاریخ انتشار : : 29 شهریور 1393 - 17:34 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، دبیر اجرایی همایش روز شنبه به ایرنا گفت: در این همایش سه روزه افزون بر 500 نفر از اساتید، دانشجویان، متخصصان سرطان و کارشناسان مواد غذایی از سراسر کشور حضور دارند. ‘مژگان نجار زاده’ نقش غذا و تغذیه در پیشگیری و درمان این بیماری را از محورهای اصلی همایش یاد شده […]

همایش تغذیه

به گزارش اشکذر نیوز، دبیر اجرایی همایش روز شنبه به ایرنا گفت: در این همایش سه روزه افزون بر 500 نفر از اساتید، دانشجویان، متخصصان سرطان و کارشناسان مواد غذایی از سراسر کشور حضور دارند.

‘مژگان نجار زاده’ نقش غذا و تغذیه در پیشگیری و درمان این بیماری را از محورهای اصلی همایش یاد شده بیان و اظهار کرد: فرهنگ سازی تغذیه و سرطان ، نقش تولیدات کشاورزی، دامپروری، آبزی پروری در پیشگیری از سرطان ، طب سنتی و سرطان ، نقش رسانه ها، تبلیغات و سرطان، سبک زندگی و سرطان و تغذیه درمانی در سرطان از دیگر محورهای این همایش است.

وی موازین اخلاقی در تولید، توزیع و نظارت بر غذا و سرطان ، نقش صنایع در پیشگیری از سرطان و مواد مغذی و سرطان را از دیگر محورهای همایش یاد شده اعلام کرد و گفت: برگزاری یک همایش مردمی از برنامه های جنبی این کنفرانس است.

سرپرست مرکز تحقیقات تغذیه و امنیت غذایی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد هدف از برگزاری همایش مذکور را ایجاد همگرایی در میان دست اندرکاران کنترل و پیشگیری سرطان در بخش های مختلف مرتبط با آن اعم از تولید، صنعت، تغذیه و رسانه و انتقال تجربیات بیان کرد.

نجارزاده آخرین مهلت ارسال مقالات را پایان آبانماه سالجاری عنوان کرد و یاد آور شد: ارسال مقالات تنها از طریق پایگاه اینترنتی کنگره http://foodcancer.ssu.ac.ir امکان پذیر است.

این همایش به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد برگزار می شود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/NLj5o

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124