اشکذر خبر

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec
+تصویر

هماهنگی تمام عیار سازمان‌های امدادی شهرستان اشکذر

شناسه خبر : 101554 | تاریخ انتشار : : 08 مهر 1400 - 0:28 | ارسال توسط :

 اولین مانور لحظه صفر دستگاه‌های امدادی شهرستان اشکذر با هدف بازخوانی اقدامات عملیاتی در حوادث همزمان با روز آتش نشانی و ایمنی برگزار شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ سید کاظم بزاززاده رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر با اعلام برگزاری اولین مانور لحظه صفر دستگاه‌های امدادی این شهرستان؛ طراحی مانورهای مبتنی بر نیاز در سطوح مختلف بر اساس سناریوهای علمی را از اولویت های جمعیت هلال احمر اشکذر عنوان کرد.

بزار زاده در جمع فرماندار و مدیران دستگاه‌های امدادی شهرستان با بیان اهمیت و لزوم هماهنگی و عملکرد هدفمند بر پایه ICS در قالب مانورهای شبیه سازی شده ، به ضرورت آموزش های میدانی مدیران اشاره داشتند.

در این مانور لحظه صفر که به مدیریت فرمانداری شهرستان اشکذر بر اساس سناریوی طراحی شده هلال احمر این شهرستان اجرا شد؛ اصول فراخوان صحیح دستگاه‌های امدادی در حوادث، اصول صحیح تریاژ و تثبیت پزشکی مصدومین حادثه دیده، اجرای صحیح فوریت‌های درمانی و اطفای حریق در دستور کار و ارزیابی قرار گرفت.

هادی نسب فرماندار شهرستان اشکذر در ادامه این مانور ضمن تقدیر از سطح آمادگی هلال احمر این شهرستان؛ پیشنهاد ارائه شده از سوی جمعیت هلال احمر اشکذر در حوزه آموزش‌های میدانی و ترسیم نقشه خطر ادارات را مورد موافقت قرار داده و خواستار اجرای آن شد.

در این مانور نمایندگانی از تیم‌های عملیاتی امداد و نجات به تمرین آموزه های خود (از جمله تریاژ، دسترسی سریع ‌و اقدامات درمانی و انتقال مصدوم و …) پرداختند.

شایان ذکر است؛ در انتهای این مانور از پرسنل آتش نشانی با اهدای هدایایی تقدیر و تشکر بعمل آمد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/ktZJj

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec