• کد خبر: 24557
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: پنجشنبه 24 مرداد 1392 - 23:16
  رئیس هلال احمر شهرستان :
  رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان گفت: هلال احمر نقش خود را به عنوان حلقه واسط میان نیازمندان و خیران به خوبی اجرا کرده است.

  به گزارش اشکذر نیوز، اعظم شهرستانی، در مراسم تجلیل از خیران هلال احمر فعال در طرح‌های رمضانی اظهار داشت: خیران، بازویی توانمند برای هلال احمر به شمار می‌روند و از ظرفیت آنها به خوبی برای کمک به نیازمندان استفاده شده است.

  وی افزود: هلال احمر در واقع واسطه میان نیاز نیازمندان و توان توانمندان است و با وصل این دو به یکدیگر، رافع بسیاری از مشکلات اقتصادی و اجتماعی جامعه است.

  شهرستانی تصریح کرد: هلال احمر شهرستان با بهره‌مندی از نیروهای فعال و علاقه‌مند همچنین خیران نیک‌اندیش و نیکوکار، توانسته این رسالت خود را به خوبی انجام دهد.

  وی با اشاره به اجرای طرح‌های فرشتگان رحمت و همای رحمت در طول ماه مبارک رمضان، بیان کرد: هلال احمر در ماه رمضان به طور ملموس در کنار نیازمندان بود و در این مسیر، موفقیت‌های به دست آمده را مرهون خیران نیز هستیم.

  شهرستانی خاطرنشان کرد: حوزه فعالیت‌های هلال احمر بسیار گسترده است که امدادرسانی و کمک به نیازمندان و بیماران بخشی از این فعالیت‌هاست و لازم است با معرفی فعالیت‌های مختلف، از ظرفیت خیران و نیروهای مردمی استفاده کنیم.

  در این مراسم که با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد و ۱۵۰ نفر از داوطلبان هلال احمر شهرستان برگزار شد، از ۲۰ خیر داوطلب هلال احمر که در طرح‌های فرشتگان رحمت و همای رحمت، مشارکت فعالانه داشته‌اند، تقدیر شد.

  در قالب طرح همای رحمت، سبدهای غذایی شامل مرغ، گوشت، برنج، روغن، ماکارونی و … به دست نیازمندان رسانده شد.

  منبع : فارس

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/7Ua5p

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *