اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

هفت نفر در تصادفات جاده ای یزد جان باختند/ ثبت دو هزار مورد حادثه

شناسه خبر : 51664 | تاریخ انتشار : : 15 فروردین 1395 - 8:48 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز) به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد، احمد دهقان افزود: در این ایام یکهزار و 13 ماموریت ترافیکی در استان انجام شد که از این میزان، 266 مورد مربوط به حوادث ترافیکی شهری و 245 مورد مربوط به حوادث جاده ای بود. وی اظهار کرد: آمار […]

به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز) به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد، احمد دهقان افزود: در این ایام یکهزار و 13 ماموریت ترافیکی در استان انجام شد که از این میزان، 266 مورد مربوط به حوادث ترافیکی شهری و 245 مورد مربوط به حوادث جاده ای بود.
وی اظهار کرد: آمار حوادث غیر ترافیکی استان در مدت یاد شده دو هزار و 80 مورد گزارش شده که از این تعداد یکهزار و 80 نفر در بیمارستانهای استان بستری و مابقی به صورت سرپایی درمان شدند.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان در ادامه از ثبت 175 ماموریت ترافیکی در روز سیزدهم فروردین خبر داد و افزود: خوشبختانه در این روز، تلفات جانی در جاده های استان نداشته ایم و سیزدهم فروردین، روز طبیعت در آرامش سپری شد.
روزانه 200 هزار دستگاه خودرو در جاده های برون شهری استان یزد تردد می کنند همچنین به همین تعداد خودرو در سطح شهری رفت و آمد می کنند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/KyMrG

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124