اشکذر خبر

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

هفته پرکار هلال احمر اشکذر

شناسه خبر : 100289 | تاریخ انتشار : : 21 مرداد 1400 - 2:11 | ارسال توسط :

مسئول جنعیت هلال احمر شهرستان اشکذر از اهداء خون، تاسیس هیات حضرت علی اکبر و آماده سازی ۱۰۰۰ بسته ماسک جهت توزیع بین عزاداران در قالب طرح نذر سلامت به عنوان مهمترین اقدامات این نهاد در شهرستان اشکذر نام برد.

به گزارش اشکذر خبر؛ سید کاظم بزاز زاده مسئول جمعین هلال احمر شهرستان اشکذر خبر در گفتگو با اشکذر خبر با اشاره به اقدامات انجام شده از سوی این جمعیت طی هفته چاری گفت: با رایزنی های انجام شده از سوی جمعیت هلال احمر و خانه هلال فرهنگ و هنر این شهرستان؛ تامین ناهار و شام عزیزان کشیک امداد و نجات جمعیت هلال احمر این شهرستان از سوی یکی از واحدهای صنعتی مستقر در اشکذر انجام شد.

اهداء خون اهداء زندگی

بزاز زاده با بیان اینکه داوطلبان خانه های هلال شهدای ۱۷ آذر شمسی، غدیر کافی آباد و فرهنگ و هنر با حضور داوطلبانه در پایگاه انتقال خون استان خون خود را اهدا کردند؛ گفت در این حرکت داوطلبانه که به مناسبت آغاز ماه محرم و گسترش فرهنگ ایثار و نوع دوستی انجام شد؛ ۴۵۰۰ سی‌سی خون ۳ واحد پلاسما جهت بیماران نیازمند اهدا شد.

تاسیس هیات حضرت علی اکبر جوانان هلال احمر شهرستان اشکذر

وی بیان داشت: همچنین به منظور تبلیغ و تبیین سیره زندگی و نیز اشاعه فرهنگ ناب محمدی و خاندان عصمت و طهارتش با پیگیری خانه هلال فرهنگ و هنر اشکذر؛ معاونت جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر برای اولین بار اقدام به تاسیس هیات حضرت علی اکبر جوانان جمعیت هلال احمر نموده است که این هیات در دهه‌ی اول محرم سال جاری اقامه عزا می‌کند.

آماده سازی ۱۰۰۰ بسته ماسک جهت توزیع بین عزاداران در قالب طرح نذر سلامت

وی گفت: همچنین به دنبال اجرای طرح نذر سلامت و حضور داوطلبان جمعیت هلال احمر این اشکذر در هیات و حسینیه‌ها، خانه هلال فجر مجومرد در اقدامی داوطلبانه ۱۰۰۰ بسته ماسک جهت توزیع آماده و در اختیار این طرح قرار دادند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/EMaue

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec