اشکذر خبر

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec
+تصویر

هفته پرکار اعضای شورای اسلامی شهر اشکذر

شناسه خبر : 101058 | تاریخ انتشار : : 11 شهریور 1400 - 19:28 | ارسال توسط :

طی هفته جاری اعضای شورای اسلامی شهر اشکذر بیشترین پیگیری را در راستای مسائل شهری در حوزه های مختلف داشتند.

به گزارش اشکذر خبر؛ طی هفته جاری اعضای شورای اسلامی شهر اشکذر؛ بیشترین پیگیری را در راستای مسائل شهری در حوزه های مختلف داشتند.

دیدار با نماینده مردم یزد و اشکذر

بر اساس این گزارش اعضای شورای شهر اشکذر طی دیدار با محمد صالح جوکار؛ نماینده مردم شهرستان های یزد، اشکذر و بخش ندوشن که احمدعلی دهقان منشادی شهردار اشکذر نیز حضور داشت؛ در رابطه با مسائل گوناگون حوزه شهری و شهرستانی اشکذر گفتگو کردند.

در این دیدار؛ انجام مسئولیت های اجتماعی از سوی صنایع مستقر در سطح شهرستان اشکذر به ویژه شرکت فولاد آلیاژی ایران، درخواست تامین قیر برای آسفالت معابر شهرک صنعتی نیکو و معابر سطح شهر، مساعدت مسئولان استان در تامین اعتبار جهت تکمیل پروژه دسترسی ایستگاه راه آهن اشکذر، مخالفت با صدور مجوز احداث کارخانجات آلاینده و پر آبخواه در این شهرستان و پیگیری مشکلات مرکز جهاد دانشگاهی اشکذر (دانشگاه علم و هنر) از جمله مهمترین موضوعاتی بود که در این نشست مطرح و پیرامون آن بحث و تبادل نظر شد.

از پروژه تامین دسترسی ایستگاه راه آهن اشکذر

بازید اعضای شورای اسلامی شهر اشکذر و کارشناسان واحد عمرانی از پروژه های عمرانی شهرداری از دیگر برنامه های اعضای شورای شهر دوره ششم طی هفته جاری بود.

در این بازدید که دهقان منشادی شهردار اشکذر اعضای شورای شهر را همراهی میکرد؛ نمایندگان مردم اشکذر در پارلمان شهری از پروژه های تامین دسترسی ایستگاه راه آهن اشکذر و پارک بزرگ شهر بازدید و در ادامه روند اجرائی باند دوم فاز دو بلوار دانشگاه را مورد بررسی قرار دادند.

خاطر نشان میگردد؛ در این بازدید؛ از سوی اعضای شورای شهر برنامه ریزی جهت تکمیل هر چه زودتر این پروژه ها مورد تاکید قرار گرفت.

اقدام ملی مسکن و  بلوار نبوت آخرین ایستگاه اعضای شورای شهر

در ادامه اعضای شورای اسلامی شهر اشکذر در برنامه بازدید از پروژه های عمرانی شهرداری به همراه شهردار اشکذر از سایت طرح اقدام ملی مسکن در شهرک زرین شهر، پارک شهدای حکیم آباد، آزادسازی باقیمانده بلوارنبوت و پارکینگ احداث شده در مجاورت کانون خاتم الانبیاء اشکذر بازدید کردند.

به این ترتیب اعضای شورای شهر اشکذر هفته پرکاری را برای خود رقم زدند و طی روزهای اخیر در ایستگاه اقدام ملی مسکن و بلوار نبوت؛ هفته پرکار خود را به پایان رساندند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Oiiug

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec