اشکذر خبر

[corner-ad id="1"]
تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

هفته وحدت نماد و پيام صلح و دوستي براي همه مسلمانان است

شناسه خبر : 47838 | تاریخ انتشار : : 03 دی 1394 - 13:37 | ارسال توسط :

به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز؛ جلسه گراميداشت هفته وحدت در دفتر حجت‌الاسلام‌ طالبيان امام‌جمعه اشکذر و با حضور “شاه‌حسيني” فرماندار و تني چند از روساي ادارات شهرستان باهدف اطلاع‌رساني به مردم و ترويج همدلي در سطح شهرستان تشکيل شد. شاه‌حسيني با تبريک فرارسيدن ميلاد رسول مکرم اسلام (ص) بر نقش و اهميت بيش‌ازپيش وحدت و […]

به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز؛ جلسه گراميداشت هفته وحدت در دفتر حجت‌الاسلام‌ طالبيان امام‌جمعه اشکذر و با حضور “شاه‌حسيني” فرماندار و تني چند از روساي ادارات شهرستان باهدف اطلاع‌رساني به مردم و ترويج همدلي در سطح شهرستان تشکيل شد.
شاه‌حسيني با تبريک فرارسيدن ميلاد رسول مکرم اسلام (ص) بر نقش و اهميت بيش‌ازپيش وحدت و همدلي در جامعه تأکيد و استمرار اقتدار و استقلال ايران اسلامي را در گروه تقويت و ترويج وحدت و يکدلي دانست.
وي با اشاره به نام گزاري اين هفته از سوي بنيان‌گذار انقلاب اسلامي گفت: بي‌ترديد وحدت و يکپارچگي نماد و پيام‌آور صلح و دوستي براي همه جامعه و جهان اسلام است.
فرماندار اشکذر در ادامه از تقارن اين هفته با حماسه نهم دي‌ماه خبر داد و گفت: بينش بالا و حماسه‌آفريني‌هاي مردم تحت لواي پرچم مقدس جمهوري اسلامي ايران همواره به‌عنوان يک شاخص مطرح بوده و دوباره نيز در انتخابات هفتم اسفندماه خودنمايي خواهد کرد.
02-189 03-179 04-152

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/jztMY

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124