سرپرست مدیریت جهادکشاورری شهرستان اشکذر طی پیامی آغاز هفته جهادکشاورزی را به مجموعه جهادکشاورزی استان، تلاشگران عرصه تولید و به ویژه همکاران مدیریت جهادکشاورزی اشکذر تبریک گفت.

به گزارش اشکذر خبر؛ نعمت الله جعفری سرپرست مدیریت جهادکشاورری شهرستان اشکذر طی پیامی آغاز هفته جهادکشاورزی را به مجموعه جهادکشاورزی استان، تلاشگران عرصه تولید و به ویژه همکاران مدیریت جهادکشاورزی اشکذر تبریک گفت.

بر این اساس؛ در پیام مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اشکذر آمده است:

بسم ا… الرحمن الرحیم

“مسئولین مملک باید به معنای حقیقی کلمه، کشاورزی را در اولویت قرار دهند. ” (مقام معظم رهبری)

بدون شک کشاورزی یکی از قطب های اصلی در پیشرفت و توسعه اقتصادی کشور است؛ و امروزه کشاورزی به عنوان یک رشته علمی و مجهز به فناوری های روز، نقش اساسی در رشد همه جانبه و امنیت و استقلال غذایی کشور دارد؛ در این راستا، امنیت و استقلال غذایی هر کشوری اولویت اساسی است.

کشاورزان سرمایه های بی نظیر و بی ادعای الهی هستند که بشریت برای داشتن نعمت زندگی و حیات؛ به وجود نازنینشان محتاج است.

اینجانب هفته جهادکشاورزی را به مجموعه همکاران خدوم جهادکشاورزی استان و شهرستان و همچنین تلاشگران عرصه تولید و بهره برداران بخش کشاورزی، به ویژه کشاورزان زحمتکش شهرستان اشکذر، تبریک عرض می نمایم. امید است با تاسی از رهنمودهای مقام معظم رهبری و در راستای اهداف و سیاست های دولت در جهت افزایش تولید و خودکفایی تلاش بیش از پیش داشته و از خداوند منان، سربلندی، عزت و توفیق روزافزون را برای تلاشگران عرصه کشاورزی کشور خواستارم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Cp0go