اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

هفته جاری پیک اصلی بیماری کرونا

شناسه خبر : 89751 | تاریخ انتشار : : 11 اسفند 1398 - 9:15 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، دهقانی اظهار داشت: با توجه به بررسی های به عمل آمده در خصوص بیماری کرونا ، احتمال می دهیم این هفته پیک ابتلاء را داشته باشیم. وی گفت: پیک ابتلاء بدین دلیل می گوییم چون از شروع همه گیری این ویروس ۱۰ روز می گذرد و دوران نهفتگی آن گذشته و […]

به گزارش اشکذر خبر، دهقانی اظهار داشت: با توجه به بررسی های به عمل آمده در خصوص بیماری کرونا ، احتمال می دهیم این هفته پیک ابتلاء را داشته باشیم.

وی گفت: پیک ابتلاء بدین دلیل می گوییم چون از شروع همه گیری این ویروس ۱۰ روز می گذرد و دوران نهفتگی آن گذشته و افرادیکه مبتلا شده اند باید علائم بیماری در آنها این هفته بروز پیدا کند.

معاون دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد افزود: به همین دلیل دولت همه تمهیدات لازم را اندیشیده است تا مردم کمترین تماس را در هفته جاری با چرخه این ویروس داشته باشند.

دهقانی اظهار داشت: یکی از این تمهیدات تعطیلی مجدد مدارس و دیگری کاهش ساعات کاری ادارات است تا تردد مردم کمتر باشد و ساعات بیشتری را در خانه بگذرانند.

معاون دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد از مردم خواست تا با ماندن در خانه و رعایت نکات بهداشتی همکاری لازم را داشته باشند.

دهقانی اظهار امیدواری کرد که با  تمهیدات صورت گرفته و همکاری مردم و کادر درمانی و مسئولان بتوانیم بیماری را مهار کنیم.

خبرگزاری صداوسیما

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/PSRxx

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec