اشکذر خبر

رئیس جمعیت هلال احمر اشکذر خبرداد:

هفتمین جشنواره ملی نقاشی صلح و دوستی برگزار می‌شود

شناسه خبر : 97486 | تاریخ انتشار : : 27 اسفند 1399 - 22:54 | ارسال توسط :

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر از برگزاری هفتمین جشنواره ملی نقاشی صلح و دوستی با هدف ترویج و نهادینه سازی فرهنگ صلح، دوستی و مهرورزی خبر داد.

به گزارش اشکذر خبر، سید کاظم بزاز زاده در این خصوص اظهار داشت: فعالیت‌های جمعیت هلال احمر بیش از هر زمان دیگری حائز اهمیت است و تمرکز در برنامه‌ریزی‌ها و اقداماتی که موجب ترویج و تقویت این اصول در کودکان و ساختن دنیایی که همه مردم در آن دوستی، مهربانی و شفقت را تجربه کنند؛ امری ضروری است.

وی افزود: باید ضمن احترام گذاشتن به زندگی طبیعی و آزاد کودکان، اندیشه صلح و دوستی با معنایی فراتر از نبودن جنگ و خشونت به عنوان یک ارزش انسانی در ذهن آنان پرورش یابد.

این مسوول عنوان کرد: یکی از راههایی که کودکان با بزرگسالان ارتباط برقرار می‌کنند و از این طریق دنیای درون خود را به تصویر می کشند؛ نقاشی است.

وی افزود: لذا سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در راستای معطوف کردن هرچه بیشتر اندیشه کودکان و بزرگسالان به مقوله صلح و دوستی و گسترش فرهنگ صلح اقدام به برنامه‌ریزی و برگزاری هفتمین جشنواره ملی نقاشی صلح و دوستی نمود.

بزاز زاده ترویج و نشر اهداف بشر دوستانه نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر و شکوفا شدن استعداد های کودکان و ترغیب تفکر و خلاقیت آنان با استفاده از زبان نقاشی کودکانه برای بیان مفاهیم صلح و دوستی را از اهداف این جشنواره عنوان کرد.

وی خاطر نشان کرد: علاقه مندان شرکت در این جشنواره باید از اثر خود عکس گرفته و با ذکر مشخصات (نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد،شماره همراه والدین ،کد ملی و آدرس محل سکونت) در فضای مجازی ایتا به شماره ۰۹۹۳۱۴۱۷۶۸۶ ارسال نمایند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/sUGhP

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *