• کد خبر: 24218
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: پنجشنبه 3 مرداد 1392 - 09:51
  امام جمعه اشکذر با اشاره به سرقت های انجام شده در اشکذر که اکثرا توسط غیر بومی ها انجام شده است از مسئولین خواست، تدبیری اندیشیده شود تا از سیل مهاجرت بی رویه به این شهرستان کاسته شود.

  به گزارش اشکذر نیوز، جلسه ای با حضور حجت الاسلام طالبیان امام جمعه اشکذر، فلاح، معاون فرماندار، اعضای فعلی شورای شهر و منتخبین مرم در شورای شهر اشکذر و تعدادی از مسئولین و هم چنین اعضای ستاد نماز جمعه اشکذر در دفتر امام جمعه اشکذر با هدف بررسی و پیگیری مشکلات شهرستان تشکیل شد .

  در این جلسه بابایی زاده و دلشب به بیان مختصری از عملکرد شش ساله شورای شهر اشکذر و مصوبه جدید دولت مبنی بر بازگشت نام اشکذر پرداختند و از انتزاع سه پنجم وسعت شهرستان و عدم همکاری ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در جهت ساخت بیمارستان اشکذر اظهار گله مندی کردند.

  در ادامه این جلسه، امام جمعه اشکذر ضمن عرض تبریک میلاد با سعادت حضرت امام حسن مجتبی(ع) و پنجم مرداد سالروز اقامه اولین نماز جمعه تهران به امامت آیت ا… طالقانی از زحمات چشمگیر و ارتباط خوب و مستمر شورای شهر فعلی با امام جمعه و ستاد نماز جمعه اشکذر تقدیر و تشکر کرد.

  وی با اعلام آمادگی خود، دفتر و ستاد نماز جمعه جهت همکاری با منتخبین مردم در شورای شهر اشکذر در جهت خدمت به مردم، تأکید کرد: ما وظیفه خود می دانیم در خدمت منتخبین مردم باشیم و از منتخبین خواست تا وظایف شورا را مرور کنند و با تشکیل جلسات مشترک با شورای فعلی، مشکلات و چالش های شهرستان را بررسی کنند.

  حجت الاسلام طالبیان با اشاره به موضوع ساخت مرکز درمانی و بیمارستان اشکذر تأکید کرد: حل مشکلات درمانی و بیمارستان باید تسریع شود.

  مسئولین تدبیری بیاندیشند تا از سیل مهاجرت بی رویه به اشکذر جلوگیری شود

  امام جمعه اشکذر در شهرستان، با اشاره به مسأله امنیتی شهرستان و حوزه ی شهری اشکذر و سرقت های انجام شده که اکثرا توسط غیر بومی ها انجام شده است از مردم خواست دقت کنند و به راحتی منزل مسکونی خود را به افراد غیر بومی اجاره ندهند.

  وی همچنین از مسئولین خواست، تدبیری اندیشیده شود تا از سیل مهاجرت بی رویه به این شهرستان کاسته شود.

  امام جمعه اشکذر در ادامه سخنانش به تغییرات نقشه شهرستان ، الحاق ندوشن به میبد، تغییر نام صدوق به اشکذر و اصلاح نقشه تقسیماتی در ندوشن پرداخت و گفت : خواسته های مختلف مردم در مرحله اجرا باید همزمان باشد تا باعث ناراحتی مردم دیگر مناطق نشود و امیدواریم در اسرع وقت این خواسته ها در باقیمانده عمر دولت مصوب و اجرا شود و همه به خواسته خود برسند.

  طالبیان با اشاره به معامله و قرارداد سال ۷۶ مبنی بر انتزاع شهرک صنعتی جهان آباد از اشکذر و الحاق ندوشن به این شهرستان اظهار داشت: اگر دو خواسته دیگر مردم شهرستان مصوب نشد، مصوبات فعلی روی زمین نماند و در اسرع وقت اجرایی شود.

  وی در پایان از شهردار و شورای شهر اشکذر به خاطر توجه به مصلای جدید نماز جمعه اشکذر و همچنین مجموعه خدماتی سطح شهر تشکر کرد و توفیق بهره وری کامل از ماه مبارک رمضان و شب های قدر را برای همه آرزو کرد .

  لازم به ذکر است این جلسه با اقامه نماز جماعت و ضیافت افطاری پایان پذیرفت.

  منبع : نسیم صادق

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/XdxGB

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *