اشکذر خبر


هزینه اسکان نوروزی در مکان‌های اقامتی دانشگاه آزاد چقدر است؟

شناسه خبر : 114857 | تاریخ انتشار : : ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۵ | ارسال توسط :

دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر در تعطیلات نوروز ۱۴۰۲ پذیرای کارکنان و اعضای هیئت علمی و خانواده آنان، مسافران و میهمانان نوروزی است.

در تعطیلات نوروز ۱۴۰۲، دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر پذیرای کارکنان و اعضای هیأت علمی و خانواده آنان، مسافران و میهمانان نوروزی است.

 

به گزارش اشکذرخبر، به منظور امکان برخورداری کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه و خانواده‌ آنان از امکانات اقامتی-رفاهی واحد‌ها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی در تعطیلات نوروز سال ۱۴۰۲، ستاد اسکان نوروزی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر تشکیل و هماهنگی و برنامه ریزی‌های لازم به منظور پذیرش میهمانان نوروزی انجام شده است.

 

پذیرش و رزرو اماکن اقامتی رفاهی واحد‌ها برای کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه، صرفاً بر اساس ثبت نام در سامانه ساجد دانشگاه آزاد اسلامی امکان پذیر خواهد بود.

 

هزینه اقامت به ازای هر شب اقامت در میهمان سرا، سوئیت و آپارتمان برای هر خانواده تا ۵ نفر مبلغ یک میلیون و ۵۰۰ هزار ریال و استاد سرا، خوابگاه و سایر فضا‌های آموزشی یک میلیون ریال تعیین شده است.

 

به ازای هر نفر مازاد بر ۵ نفر مبلغ پانصد هزار ریال تا سقف حداکثر ۱۰ نفر بلامانع است.

 

متقاضیان اقامت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر می‌توانند از ۲۴ اسفند تا ۱۳ فروردین سال ۱۴۰۲ از تسهیلات و امکانات رفاهی خوابگاه دانشجویی از قبیل تختخواب، پتو، ملحفه، تلویزیون، یخچال، نمازخانه، وسایل بدن سازی، حمام و سرویس بهداشتی استفاده کنند.

 

اشکذر با ۳۵۰۰۰ نفر جمعیت یکی از نزدیک‌ترین شهرستان‌های ایران در فاصله ۱۰ کیلومتری یزد است و جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی و گردشگری زیادی را در خود جای داده که مهمترین آن‌ها شامل: آسیاب آبی، حسینیه سفید، مسجد ریگ، موزه مردم شناسی، آب انبار منحصر بفرد هفت بادگیری، مسجد حاج رجب علی، کوه ریک، قلعه‌های تاریخی، ماسه‌های روان، مجموعه تاریخی باغ وزیر و باشگاه‌های سوارکاری است.

 

شماره تلفن ۰۹۱۳۹۶۹۳۰۳۷ آماده پاسخگویی به متقاضیان و مسافران غیر عضو خانواده دانشگاه آزاد اسلامی از سراسر کشور است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/4VeKq

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *