اشکذر خبر

هرگاه در برابر دشمنان نظام قاطعیت نشان دادیم دشمن شکست خورده است

شناسه خبر : 52549 | تاریخ انتشار : : 26 اردیبهشت 1395 - 0:10 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، امام جمعه بخش خضرآباد درجمع نمازگزاران مسجد جامع روستای شرب العین با اشاره به سالروز اشغال فلسطین توسط رژیم صهیونیستی گفت: آمریکا و اسرائیل هیچگاه به تعهدات خود پایبند نبوده و هر کشوری که به آمریکایی ها اعتماد کرده است، پشیمان شده است. وی سرقت 2 میلیارد دلار از اموال کشورمان […]

به گزارش اشکذر خبر، امام جمعه بخش خضرآباد درجمع نمازگزاران مسجد جامع روستای شرب العین با اشاره به سالروز اشغال فلسطین توسط رژیم صهیونیستی گفت: آمریکا و اسرائیل هیچگاه به تعهدات خود پایبند نبوده و هر کشوری که به آمریکایی ها اعتماد کرده است، پشیمان شده است.

وی سرقت 2 میلیارد دلار از اموال کشورمان و وضع تحریم های جدید را نتیجه اعتماد به دولتی دانست که اساس آن بر پایه ظلم و قتل و غارت بنا نهاده شده است.
حجت الاسلام غالبی در ادامه به سالگرد لغو قرار داد تنباکو با انگلیس توسط میرزای شیرازی اشاره کرد و گفت: هر کجا در برابر دشمنان نظام قاطع بودیم دشمن مرعوب و شکست خورده است که نمونه آن جریان تاریخی لغو قرار داد تنباکو توسط میرزای شیراری است.

khezrabadnamaz[16-58-20] khezrabadnamaz[16-57-26] khezrabadnamaz[16-57-03] khezrabadnamaz[16-58-04] khezrabadnamaz[16-57-41]

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/FhrBV

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *