اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

هتریک فرانتک در روز درخشش محسن افرازه/ اشکذر میزبان خود را گلباران کرد

شناسه خبر : 79761 | تاریخ انتشار : : 26 بهمن 1397 - 23:31 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، از سری رقابت‌های لیگ برتر فوتبال استان یزد، تیم فوتبال فرانتک اشکذر عصر امروز، میهمان تیم فوتبال آریا یزد بود. تیم فوتبال فرانتک در حالی رو در روی میهمان خود صف‌آرایی می‌کرد که در سیزده بازی گذشته خود ۸ برد و 4 مساوی و یک باخت را در کارنامه خود ثبت و […]

به گزارش اشکذر خبر، از سری رقابت‌های لیگ برتر فوتبال استان یزد، تیم فوتبال فرانتک اشکذر عصر امروز، میهمان تیم فوتبال آریا یزد بود.

تیم فوتبال فرانتک در حالی رو در روی میهمان خود صف‌آرایی می‌کرد که در سیزده بازی گذشته خود ۸ برد و 4 مساوی و یک باخت را در کارنامه خود ثبت و در رتبه دوم جدول لیگ برتر استان جای گرفته بود.

تیم فوتبال ابومسلم یزد نیز از سیزده بازی گذشته خود 1 پیروزی، 6مساوی و 6 باخت را به ثبت رسانده بود و با 9 امتیاز در جایگاه9 جدول ده تیمه لیگ قرار داشت.

هر دو تیم در نیمه اول نتوانستند دروازه یک دیگر را باز کنند تا با نتیجه تساوی به رختکن بروند و خود را برای نیمه دوم آماده کنند.

اشکذریها که نمی خواستند از رقابت قهرمانی لیگ برتر جا بمانند، نیمه دوم مالکیت توپ را در دست گرفتند و توانستند در دقیقه 72 بازی توسط سید محسن افرازه از روی ضربه ایستگاهی به گل برسند.

فرانتک که راه گل زنی به میزبان را دانست هشت دقیقه پس ار گل اول خود در دقیقه 80 بازی توسط جعفر حدادی به دومین گل خود دستیابد.

در دقایق انتهایی بازی تیم فوتبال فرانتک اشکذر توانست برای سومین بار باز هم توسط زننده گل اول خود، سید محسن افرازه به گل برسد و بازی را با نتیجه 3 بر صفر به نفع خود به اتمام برساند.

فرانتک با این برد توانست جایگاه خود را در رده دوم لیگ برتر فوتبال استان یزد حفظ کند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/IvF8y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124