اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

تیم فوتبال فرانتک اشکذر مستعد قهرمانی در لیگ برتر استان است/ تمام بازیکنان تیم بومی شهرستان هستند

شناسه خبر : 77679 | تاریخ انتشار : : 13 آذر 1397 - 9:05 | ارسال توسط :

سرپرست جدید تیم فوتبال فرانتک اشکذر در مصاحبه با خبرنگار اشکذر خبر،  به شروع رقابت‌های لیگ برتر استان یزد اشاره کرد و افزود: شهرستان اشکذر در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال استان تنها یک نماینده دارد و ما انتظار داریم اداره ورزش و جوانان و هیئت فوتبال شهرستان به این تیم نگاه ویژه‌ای داشته باشد که […]

سرپرست جدید تیم فوتبال فرانتک اشکذر در مصاحبه با خبرنگار اشکذر خبر،  به شروع رقابت‌های لیگ برتر استان یزد اشاره کرد و افزود: شهرستان اشکذر در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال استان تنها یک نماینده دارد و ما انتظار داریم اداره ورزش و جوانان و هیئت فوتبال شهرستان به این تیم نگاه ویژه‌ای داشته باشد که تاکنون به همین صورت بوده است.
سید علی بمان میردهقان به جایگاه فوتبال در بین جوانان اشاره کرد و گفت: فوتبال از نظر تعداد علاقه‌مند در بین جوانان قابل مقایسه با دیگر ورزش‌های گروهی نیست که این موضوع در شهرستان اشکذر نیز  استثناء نیست.
وی با بیان اینکه تیم فوتبال فرانتک مستعد قهرمانی در لیگ استان است، هر بازی را در حکم فینال دانست و ادامه داد:  ما به همراه سرمربی و مدیر عامل تیم سعی کردیم تیمی جوان و با انگیزه را روانه این مسابقات کنیم که به این مهم نیز رسیدیم.
وی میانگین سنی بازیکنان تیم اشکذر را ۲۰ سال عنوان کرد و گفت: ان شاالله آینده فوتبال اشکذر با حضور این جوانان تضمین شده است.
سرپرست تیم فوتبال فرانتک اشکذر به بومی بودن بازیکنان این تیم اشاره کرد و افزود: در این فصل رقابت‌های لیگ استان تمام بازیکنان تیم فرانتک بومی شهرستان اشکذر هستند و کسی را از دیگر نقاط استان جذب نکرده ایم که این خود حرکتی مثبت برای ارتقاء فوتبال اشکذر است.
میردهقان در پایان گفت: امسال نیز تیم فوتبال اشکذر با نام فرانتک و با حمایت‌های خانواده مرحوم کلانتریان در این رقابت‌ها شرکت می‌کند که جا دارد، از تمام زحمات این خانواده تشکر و قدردانی کنیم.
لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/CnEWY

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124