• کد خبر: 39210
   منتشر کننده: علی جعفری
    تاریخ انتشار: جمعه 21 فروردین 1394 - 23:58
  امام جمعه خضرآباد:
  امام‌جمعه بخش خضرآباد گفت: اسلام نسبت به کرامت زن نگاه خاصي دارد و بانوان مسلمان از اين فرصت و رهگذر، راه فاطمه (س) را در زندگي بيابند که راه آن حضرت راه تقوا است.

  به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز از خضرآباد، امام‌جمعه بخش خضرآباد در جمع نمازگزاران جمعه در مسجد جامع روستاي شرب العين با توجه به ميلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) به ذکر سجاياي اين بانوي بزرگ اسلام پرداخت و گفت: اسلام نسبت به کرامت زن چه به‌عنوان مادر و چه به‌عنوان همسر خواهر و فرزند نگاه خاصي دارد و بانوان مسلمان از اين فرصت و رهگذر، راه فاطمه (س) را در زندگي بيابند که راه آن حضرت راه تقوا است.

   

  حجت‌الاسلام غالبي، خانه‌داری و تربيت فرزندان صالح را از خصوصیات بارز بانوان اسلامي برشمرد و خواستار تشويق زوج‌های جوان توسط والدين براي داشتن حداقل 3 فرزند شد و گفت: کشور اسلامی ايران اکنون با مشکل رشد منفي جمعيت مواجه شده است.

   

  امام‌جمعه بخش خضرآباد با اشاره به سالروز تأسيس بنياد مسکن انقلاب اسلامي و حساب 100 امام (ره) اضافه کرد: ارزش کار بنياد مسکن را می‌توان در تمام نقاط کشور و به‌خصوص مناطق روستاهاي محروم به‌وضوح مشاهده کرد و اين نهاد بحمدالله موفقیت‌هایی را در تهيه و اجراي طرح هادي در روستاها و بهسازي روستاها داشته است.

   

  DSC01328

  DSC01337

  DSC01338

  DSC01339

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Xggr2

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *