اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

نوسازی و بهسازی جاده ورودی اشکذر تا پایان سال 94

شناسه خبر : 46754 | تاریخ انتشار : : 01 آذر 1394 - 9:08 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذرنیوز، شهردار اشکذر با اعلام این خبر افزود: در جلسه ای که با حضور نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس دوماه پیش داشتیم، مدیرکل راه و شهرسازی استان پذیرفت که بهسازی آسفالت باند طرف پلیس راه را به صورت کامل این اداره نجام دهد وطرف اشکذر را شهرداری به عهده بگیرد. “مهدی […]

آسفالت جاده وروردی اشکذر

به گزارش اشکذرنیوز، شهردار اشکذر با اعلام این خبر افزود: در جلسه ای که با حضور نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس دوماه پیش داشتیم، مدیرکل راه و شهرسازی استان پذیرفت که بهسازی آسفالت باند طرف پلیس راه را به صورت کامل این اداره نجام دهد وطرف اشکذر را شهرداری به عهده بگیرد.

“مهدی جعفری پور” در مصاحبه با خبرنگار اشکذر نیوز، با بیان اینکه که این توافق زمانی صورت گرفت که قرار بود این جاده،جاده ی داخل شهری باشد و جاده ی کمربندی جدید جایگزین این مسیر شود، اظهار کرد: طبق اعلام جدید مدیر کل راه و شهرسازی استان این برنامه لغو شده و نوسازی و بهسازی آسفالت دوطرف جاده سنتو اشکذر را این اداره به طور کامل به عهده گرفته است.

جعفری پور درپایان بیان کرد:ظاهرا قول بودجه این پروژه از تهران گرفته شده است و مسئولان راه و شهرسازی استان قول دادند که تا پایان سال آسفالت این محور در بخش ورودی اشکذر انجام شود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/xXglJ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124