• کد خبر: 88857
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: شنبه 19 بهمن 1398 - 10:15
  خطیب نماز جمعه اشکذر:
  امام جمعه اشکذر با اشاره به سخن شهید مدرسی که گفت"دیانت ما عین سیاست ما و سیاست ما عین دیانت ماست"، اظهار داشت: نمی شود بدون تدبیر و سیاست احکام الهی را پیاده کرد و هر کس جز این فکر میکند افکارش دور از قرآن و احادیث است.

  به گزارش اشکذر خبر، خطیب نماز جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه ، ۲۲ بهمن ۵۷ را یادآور اضمحلال و در هم شکستن رژیم منحوس پادشاهی در ایران با حمایت امام بزرگوار و اتحاد و یکپارچگی مردم ایران دانست و افزود: امروز  برگزاری هر چه باشکوه تر این  عید بزرگ  و حضور گسترده زنان و مردان در راهپیمایی استکبار ستیز ۲۲بهمن به دشمنان ما نشان می دهد که آنها نمی توانند ملت ایران را از  مسیر برحق خود منحرف کنند.

  حجت‌الاسلام‌والمسلمین طالبیان با گرامی داشت ایام‌الله دهه فجر، تصریح کرد: به حمدالله پس از پیروزی انقلاب راهپیمایی ۲۲ بهمن در تمام شهرهای کشور برگزارشده است و مردم با حضور گسترده خود انسجام، اتحاد، یکپارچگی، همدلی و هم‌زبانی را به دشمنان اسلام نشان داده‌اند.

  وی ضمن تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی از طریق مجاهدت‌های مردم، زحمات علما و فداکاری‌های جوانان انقلابی به ثمر نشسته است، افزود: این موفقیت بزرگ در راستای اعتلای نام اسلام، سربلند شد و محقق ساختن آرمان‌های امام راحل بوده است.

  امام‌جمعه اشکذر در بخش دیگری از خطبه های خود به مسئله انتخابات پیش رو اشاره کرد و افزود: شرکت در انتخابات یک تکلیف به گردن همه افرادی است که دل در گرو ایرن اسلامی دارند.

  طالبیان حضور در انتخابات  را  وظیفه همگانی دانست و تاکید کرد: همان طور که امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب می گویند، باید افرادی را انتخاب کنیم که از همه جهات شبیه به شهید آیت الله مدرسی باشند.

  وی بصیریت را یکی از صفت های بارز مدرسی دانست و افزود: دغدغه مندی، استعمار ستیزی، شجاعت، تهدید ناپذیری و  ساده زیستی از جمله صفات ویژه آیت الله مدرسی بود که مقام معظم رهبری به آن بار ها اشاره داشتند.

  امام جمعه اشکذر با اشاره به سخن شهید مدرسی که گفت”دیانت ما عین سیاست ما و سیاست ما عین دیانت ماست”، اظهار داشت: نمی شود بدون تدبیر و سیاست احکام الهی را پیاده کرد و هر کس جز این فکر میکند افکارش دور از قرآن و احادیث است.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/YzK74

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *