اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

نماینده یزد و اشکذر بر ظرفیت بالای شرکت فولاد آلیاژی ایران در کنترل بازار جهان تاکید کرد

شناسه خبر : 96367 | تاریخ انتشار : : 07 بهمن 1399 - 19:37 | ارسال توسط :

نماینده مردم شهرستان‌های یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی طی بازدید از شرکت فولاد آلیاژی ایران بر توانایی این شرکت در کنترل بازار منطقه و جهان تاکید کرد.

به گزارش اشکذر خبر؛ محمدصالح جوکار نماینده مردم شهرستان‌های یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی امروز از شرکت فولاد آلیاژی ایران بازدید کرد و حضور موثرتر این واحد صنعتی را در بازار‌های داخلی و خارجی خواستار شد.

جوکار با اشاره به اقدامات خوب این واحد صنعتی طی سال‌های اخیر گفت: شرکت فولاد آلیاژی با اجرای طرح‌های توسعه‌ای و تحقق اهداف ترسیم شده می‌تواند نه تنها بازار منطقه بلکه بازار جهان را از آن خود کند.

جوکار گفت: محصولات بی نظیر این شرکت کاربرد‌های بسیار زیادی در صنایع مختلف دارد که توجه به این مساله می‌تواند نقش مهمی در توسعه استان به همراه داشته باشد.
مدیرعامل شرکت فولاد آلیاژی هم گفت: این شرکت وارد بیست و دومین سال فعالیت خود شده است.

چایچی افزود : محصولات این شرکت در صنایع مهم و مادر کشور از جمله نفت، گاز و خودروسازی کاربرد دارد و در حال حاظر ظرفیت تولید این محصولات به بیش از ۵۲۰ هزار تن رسیده است.

وی گفت:  امسال نیز اتفاقات خوبی در این واحد تولیدی رقم خورده است به گونه‌ای که ۲۰ هزار تن به ظرفیت تولید افزوده شد و در مجموع ۱۶ درصد افزایش تولید در بخش‌های مختلف داشتیم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/uYAIN

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec