اشکذر خبر

پیشنهاد ویژه


نماینده یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی از پیگیری مشکلات جانبازان خبر داد

شناسه خبر : 114833 | تاریخ انتشار : : ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۴ | ارسال توسط :

نماینده مردم یزد، اشکذر و ندوشن در مجلس شورای اسلامی گفت: رسیدگی به مسایل و مشکلات جانبازان و ایثارگران انقلاب اسلامی یک وظیفه دینی و انقلابی است که پیگیری و اقدام می‌شود.

به گزارش اشکذرخبر، محمد صالح جوکار در جمع جانبازان قطع نخاعی استان افزود: اقتدار و عزت نظام اسلامی در عرصه‌های داخلی و خارجی مدیون ایثار و فداکاری جانبازان است.

وی با قدردانی از تمامی تلاش‌هایی که تاکنون برای ایثارگران و جانبازان در استان صورت گرفته ادامه داد: ایثارگران و جانبازان اسوه‌های فداکاری، ایمان و اخلاص هستند و باید برای تحقق مطالبات آن اقدام شود.

نماینده مجلس شورای اسلامی به اهمیت ترویج فرهنگ ایثار در جامعه اسلامی و بین مردم و جوانان اشاره کرد و گسترش و انتقال آن را ماموریتی مهم ذکر کرد.

جوکار از مقاومت و ایثار جانبازان یزد و تلاش‌هایی که توسط آنها در بخش‌های مختلف و فعالیت‌ها صورت می گیرد قدردانی کرد و کمک به جامعه هدف را یک ماموریت مهم دینی و انقلابی ذکر کرد.

همچنین در این دیدار تعدادی از جانبازان و ایثارگران به ذکر خاطرات خود از دوران هشت سال دفاع مقدس اشاره و بر ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و فداکاری در جامعه اسلامی تاکید کردند.

همچنین مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد گفت: خدمت به جامعه ایثارگران و جانبازان انقلاب اسلامی رسالتی مهم و همه باید همانند گذشته در استان همکاری کنند.

حجت‌الاسلام عباس زارع افزود: خدمت به جامعه ایثارگران، خانواده‌های شهیدان و جانبازان یک کار مهم و باید بیش از گذشته در استان اقدام صورت گیرد.

استان یزد با یک میلیون و ۲۵۰ هزار نفر جمعیت ۱۰ هزار جانباز دارد/ایثار یزد

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/s7Ybn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

.:. آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه