به منظور رفع کمبود فضاهای آموزشی شهرستان اشکذر و با بهره گیری از ظرفیت مسئولیت اجتماعی شرکت فولاد آلیاژی ایران در ساخت آموزشگاه های مورد نظر نشستی در دفتر نماینده مردم برگزار شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ به منظور رفع کمبود فضاهای آموزشی شهرستان اشکذر و با بهره گیری از ظرفیت مسئولیت اجتماعی شرکت فولاد آلیاژی ایران در ساخت آموزشگاه های مورد نظر نشستی در دفتر محمد صالح جوکار نماینده مردم با حضور مدیرعامل شرکت فولاد آلیاژی ایران، فرماندار اشکذر، مدیر آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد.

بنابر این گزارش روح الله ردائی فرماندار و محمد علی الیاسی مدیر آموزش و پرورش شهرستان اشکذر در این جلسه به بیان گزارشی از وضعیت مدارس در مناطق مختلف این شهرستان به نماینده مردم ارائه کردند.

جوکار نیز با تاکید بر ساخت مدارس در سریعترین زمان، اظهار داشت: وضعیت فضاهای آموزشی در این شهرستان از نظر بررسی تعداد دانش آموزان و قدمت ساخت مناسب نیست که با انجام مسئولیت اجتماعی از سوی واحدهای صنعتی و معدنی می توان بخشی از این مشکلات را مرتفع ساخت.

شایان ذکر است؛ ساخت یک باب آموزشگاه ۱۲ کلاسه در زرین شهر اشکذر، ساخت یک باب آموزشگاه ۱۲ کلاسه در مسکن مهر شهر مجومرد، ساخت آموزشگاه با اولویت زرین شهر و تکمیل این مدارس به مدت سه سال و تحویل به آموزش و پرورش شهرستان، معرفی نماینده از سوی شرکت فولاد آلیاژی جهت پیگیری امور و برگزاری مقدمات امضای تفاهم نامه، تهیه نقشه، جانمایی زمین توسط آموزش و پرورش و اداره کل نوسازی مدارس طی یک ماه آینده از جمله مصوبات این نشست بود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/sQ83D