نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته بخش خضراباد با حضور فرماندار و فرماندهان سپاه و بسیج ناحیه اشکذر، مسئولان ادارات تبلیغات اسلامی، بنیاد شهید و امور ایثارگران و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، بخشدار و شهردار خضرآباد در مسجد جامع روستای شرب العین اقامه شد.

به گزارش اشکذر خبر، حجت الاسلام غالبی امام جمعه خضرآباد با محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی اسرائیل در غزه و فلسطین گفت: این جنایات ۵۰ روزه رژیم صهیو نیستی چهره زشت امریکا را به مردم دنیا نشانه داده است و عملیات طوفان الاقصی به فرموده رهبر معظم انقلاب علیه رژیم صهیونیست ها بود اما در واقع در جهت امریکازدایی بوده چرا که این کشور عامل این همه جنایات در غزه بوده است.

امام جمعه بخش خضرآباد گفت: اسرائیل با جنایات امروز ثابت کرد که به هیچ سخن، وعده و سلوک این نظام خبیث اطمینان نیست و این حقیقتی است که ۱۴۰۰ سال قبل قرآن از آن خبر داده و طبق سخن حق الهی، مشرکین هیچ وقت به عهد و پیمان خود درباره مسلمانان عمل نمی‌کنند.

عالبی ذر ادامه با گرامیداشت هفته بسیج و یاد و خاطره شهدای گرانقدر بسیجی در دوران دفاع مقدس گفت: شهدای عزیز رفتند و با رفتنشان امنیت؛ آزادی و استقلال برای ما به ارمغان آوردند و اگر شهدا نرفته بودند هنوز هم درگیر جنگ بودیم و ما باید راه شهدای گرانقدر را ادامه دهیم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/YrvLp