اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

نماز جمعه بخش خضرآباد در روستای خمسیان برگزار شد

شناسه خبر : 94260 | تاریخ انتشار : : 30 شهریور 1399 - 11:27 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر؛ حجه‌الاسلام غالبی امام جمعه بخش خضرآباد درجمع نمازگزاران جمعه که در مسجد روستای خمسیان اقامه شد؛ به ارتباط خفت بار برخی کشورهای مسلمان با رژیم جعلی اسرائیل اشاره کرد و گفت: رژیم غاصب اسرائیل محکوم به شکست است و دشمنان هرگز به اهداف خود نخواهند رسید. غالبی گفت: ارتباط بحرین و […]

به گزارش اشکذر خبر؛ حجه‌الاسلام غالبی امام جمعه بخش خضرآباد درجمع نمازگزاران جمعه که در مسجد روستای خمسیان اقامه شد؛ به ارتباط خفت بار برخی کشورهای مسلمان با رژیم جعلی اسرائیل اشاره کرد و گفت: رژیم غاصب اسرائیل محکوم به شکست است و دشمنان هرگز به اهداف خود نخواهند رسید.

غالبی گفت: ارتباط بحرین و امارات و پیمان بستن ننگین با غاصبان صهیونیستی راه نجاتی برای آنها نیست و قطعا مردم مظلوم فلسطین روزی بر دشمنان‌شان پیروز خواهند شد.

امام جمعه بخش خضرآباد در ادامه با اشاره به فرارسیدن سی ویکم شهریورماه و هفته دفاع مقدس گفت: هفته دفاع مقدس یادآور حماسه تاریخی ملت ایران در برابر ابرقدرت‌های شرق و غرب است.

وی با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: امت اسلامی درس شرف و شجاعت، عزت طلبی و ستم‌سوزی را از حماسه بزرگ عاشورا و دفاع مقدس گرفتند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/AThpf

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec