اشکذر خبر


نماز جمعه این هفته همزمان با هفته بسیج

شناسه خبر : 111673 | تاریخ انتشار : : ۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۳ | ارسال توسط :

هفته بسیج فرصت مناسبی است برای قدردانی از بسیجیانی که با اخلاص و معنویت و ولایت‌مداری خود، دشمنان را در رسیدن به اهداف شوم خود ناامید کردند.

به گزارش اشکذر خبر؛ نماز جمعه این هفته بخش خضرآباد با حضور فرماندار شهرستان اشکذر؛ معاون سیاسی اجتماعی فرماندار؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان؛ معینی فرمانده نیروی مقاومت بسیج بخشدار خضرآباد و فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج خواهران و برادران بخش خضرآباد در مسجد امامزاده سیدکافی(ع)برگزار شد.
امام جمعه بخش خضرآباد با گرامیداشت هفته بسیج، گفت: هفته بسیج فرصت مناسبی است برای قدردانی از بسیجیانی که با اخلاص و معنویت و ولایت‌مداری خود، دشمنان را در رسیدن به اهداف شوم خود ناامید کردند.
غالبی در ادامه با توجه به پراکندگی روستاهای بخش خضرآباد و نیاز به تشکیل حوزه بسیج از مسئولان ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اشکذر خواست تا نسبت به تشکیل حوزه مقاومت بسیج در بخش خضرآباد مساعدت نمایند.
امام جمعه بخش خضرآباد با یادآوری طرح‌های نیمه تمام جاده حادثه خیز یزد خضرآباد به کزآب و آبرسانی به روستاهای بخش خضرآباد از فرماندار شهرستان اشکذر خواست تا نسبت به نتیجه رسیدن این دو طرح که سالیان سال از آغاز آن گذشته پیگیری نمایند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/dxoSY

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *