نماز جمعه این هفته بخش خضرآباد با حضور سرپرست جهاد کشاورزی شهرستان اشکذر؛رئیس جهادکشاورزی دهستان کزآب؛بخشدار خضرآباد و جمع زیادی از قشرهای مختلف مردم در حسینیه دارالشفای روستای هامانه برگزار شد.

به گزارش اشکذر خبر ، امام جمعه بخش خضرآباد با دعوت از آحاد مردم برای شرکت در راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن گفت:حضور مقتدرانه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نماد نصرت الهی و گواه این است که پیروزی ملّت ایران و این جریان عظیم انقلابی در ایران، تضمین‌شده است.

 

حجت الاسلام غالبی با تاکید بر ضرورت انتخاب افرادی انقلابی، ارزشی، ولایی و اصلح در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری افزود: هر ۲ انتخابات ۱۱ اسفندماه به ویژه خبرگان رهبری مهم است از این رو با توجه به نقشه های شوم و تلاش‌های دشمنان باید هوشمندانه در انتخابات حضور حداکثری یافت.

 

امام جمعه بخش خضرآباد با اشاره به ولادت حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز تصریح کرد: جانبازانی جان دادند تا انقلاب و ارزش ها بماند و در روزهای سخت دفاع مقدس نااهلان بر این کشور حکومت نکنند؛ برخی از این جانبازان روزها و شب ها کوچکترین آرامشی را برای دفاع از ارزش های اسلامی در کشور بر خود حرام کردند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/A7J7I