اشکذر خبر


نقش خانه های هلال در حمایت های داوطلبانه از فعالیت‌های آموزشی جمعیت هلال احمر اشکذر

شناسه خبر : 104671 | تاریخ انتشار : : ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۳ | ارسال توسط :

دوره تخصصی اسکان (سرپناه) اضطراری ویژه خواهران در شهرستان اشکذر آغاز شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ سید کاظم بزاززاده رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر ضمن اعلام آغاز دوره تخصصی اسکان اضطراری با حمایت مالی و پشتیبانی خانه هلال امام رضا (ع) فیروزآباد از برنامه ریزی این شهرستان در تقویت تیم‌های عملیاتی بانوان و ظرفیت‌ سازی علمی برای حضور پرتوان در عرصه های امداد و نجات خبر داد و گفت: طی بازدید از دوره مذکور شتاب در تشکیل و ساماندهی تیم‌های عملیاتی را ضروری است.

بزاززاده در ادامه با شاره به نهادینه کردن الگوی آموزشی هدفمند و کاربردی بر پایه تلاش‌های این جمعیت اظهار داشت: ارائه آموزش‌های مستمر، با کیفیت، بر پایه منابع عملیاتی با نگاه توانمند ساختن تیم ها و تقویت روحیه علمی و میدانی داوطلبین از مهمترین شاخصه های فرماندهی خوب میدان‌های امدادی است.

شایان ذکر است؛ دوره اسکان اضطراری با رعایت تمامی شیوه نامه های بهداشتی با مشارکت ۱۵ نفر از امدادگران شهرستان اشکذر با تدریس رضا محبی از مربیان هلال احمر این شهرستان از ۲۴ بهمن و به صورت تئوری و میدانی در حال اجرا است.

رئیس جمعیت هلال احمر اشکذر ضمن تشکر از مساعدت های مسئولین خانه هلال امام رضا (ع) فیروزآباد و یوسف مقیمی رئیس این خانه هلال در اجرای با کیفیت این دوره اثر بخشی تشکیل خانه های هلال و جهت دهی فکری و ارزش گذاری همکاری های آموزشی با خانه های هلال را از موفقیت های این شعبه عنوان کرد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/c7rXS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *