اشکذر خبر

پیشنهاد ویژه

نقش مردم در خنثی کردن توطئه ها آشکار بود/حوادث انتخابات 88 نشان داد که جنگ نرم و دشمنی آمریکا با نظام ما یک واقعیت قطعی است

شناسه خبر : 35337 | تاریخ انتشار : : ۰۶ دی ۱۳۹۳ - ۸:۳۷ | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، “حجت الاسلام محمدرضا طالبیان” امام جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نمازجمعه ضمن عرض تبریک به مناسبت تولد حضرت عیسی(ع) با بيان حدیثی از ایشان كه عمل زمانی مورد قبول خدا قرار می گیرد که انسان با قلبی سلیم و پاک انجام داده باشد افزود: يکی از مواردی که انسان را به قلب […]

به گزارش اشکذر نیوز، “حجت الاسلام محمدرضا طالبیان” امام جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نمازجمعه ضمن عرض تبریک به مناسبت تولد حضرت عیسی(ع) با بيان حدیثی از ایشان كه عمل زمانی مورد قبول خدا قرار می گیرد که انسان با قلبی سلیم و پاک انجام داده باشد افزود: يکی از مواردی که انسان را به قلب پاک می رساند پرداخت زکات و خمس است.

 

خطيب نماز جمعه اشکذر در ادامه با اشاره به پیش رو بودن 8 ربیع الاول روز شهادت امام حسن عسکری (علیه السلام) به روایتی از ایشان پرداخت و ادامه داد: امام حسن عسکری (ع) بالا ترین مقام را نزد خدا مقام کسانی دانست که اهل  تلاش برای رفع مشکل برادر ایمانی خود هستند.

 

حجت الاسلام طالبیان در ادامه این روایت افزود: افرادی که دارای بیشرین آشنایی نسبت به حقوق برادر ایمانی هستند نیز دارای مقام بالایی نزد خداوند می باشند.

 

امام جمعه اشکذر حماسه 9 دی را روز تجدید میثاق بارهبری دانست و خاطر نشان کرد: حادثه 9 دی به ملت ایران نشان داد که جنگ نرم و دشمنی آمریکا با نظام ما یک واقعیت قطعی است.

 

وی نقش مردم را در خنثی کردن این نقشه شوم دشمن مثبت خواند و اضافه کرد: حادثه 9دی چهره واقعی بعضی از منافقین داخل کشور را به خوبی به مردم شریف ایران نشان داد.

 

حجت الاسلام طالبیان افراد حاضر در حادثه 9 دی را به چهار دسته تقسیم کرد و افزود:دسته اول کسانی هستندکه اهل بصیرت و صبر بودند  که این دسته نیز مورد تعید رهبر قرار داشته اند.

 

طالبیان دسته های دوم و سوم را کسانی خواند که یا صبر در برنامه خود قرار نداده اند یا دارای بصیرت کامل نبودند و افزود:در دسته چهارم سران فتنه قرار دارند که نه دارای بصیرت و نه از صبر برخوردارند.

 

وی در ادامه زیر سوال بردن انتخابات سال 88 ایران جرم های سران فتنه دانست و اظهار داشت:جرم دیگر این افراد کم کردن قدرت نفوذ ایران در تعاملات بین الملل نام برد.

 

وی با بیان این که سران فتنه با این کار خود به دشمنان نظام جرات ضربه زدن بیشتر دادند افزود: عواملی نیز به خنثی شدن این توطئه شوم کمک کرد که درایت وهوشمندی رهبری یکی از این عوامل بوده است.

 

حجت الاسلام طالبیان بصیرت و هوشیاری مردم در این جریان را دیگر عامل خنثی کننده توطئه ی دشمن دانست و خاطر نشان کرد: حمایت مراجع تقلید و به صحنه آمدن آن بزرگواران نیز در این دفع بلا بی ثمر نبود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/lRBpW

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

.:. آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه