• کد خبر: 41076
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 3 تیر 1394 - 08:05
  فرماندار اشکذر عنوان کرد؛
  فرماندار شهرستان اشکذر در همايش نقش خانواده در پيشگيري از اعتياد جوانان، گفت: زنان با توجه به نقش اساسي خود در جامعه و خانواده مي توانند اثرات مؤثري در پيشگيري از اعتياد فرزندان خود و فرزندانشان داشته باشند.


  به گزارش اشکذر نیوز، مدير کميته امداد امام خميني(ره) شهرستان اشکذر گفت: در راستاي افزاي آگاهي مددجويان همايش نقش خانواده در پيشگيري از اعتياد جوانان برگزار شد.

  “يدا… مروتي” با بيان اين مطلب افزود: عوارض سوء مصرف مواد مخدر به يکي از مشکلات مهم اجتماعي تبديل شده که تهديدي جدي براي جامعه است و در صورتيکه اين معضل بزرگ ريشه کن نشود مي تواند منجر به رکود خيلي از فعاليت هاي فرهنگي و اجتماعي شود.

  وي خاطرنشان کرد: اولين حوزه اي که در جامعه در معرض آسيبهاي اجتماعي قرار مي گيرد خانواده است؛ زيرا هسته اصلي هرجامعه اي را خانواده تشکيل مي دهد.

  مروتي اظهار داشت: در همين راستا و با هدف افزايش آگاهي عمومي خانواده ها همايش نقش خانواده در پيشگيري از اعتياد با حضور 250 نفر از مددجويان تحت حمايت کميته امداد و سازمان بهزيستي شهرستان اشکذر برگزار شد.

  شاه حسيني- فرماندار شهرستان اشکذر در اين همايش با اشاره به نقش زنان در تحکيم بنيان خانواده گفت: زنان با توجه به نقش اساسي خود در جامعه و خانواده مي توانند اثرات مؤثري در پيشگيري از اعتياد فرزندان خود و فرزندانشان داشته باشند.

  در ادامه اين همايش صادقي پور، معاون پيشگيري سازمان بهزيستي استان يزد هم مطالبي پيرامون نقش خانواده در کنترل آسيب هاي اجتماعي و نقش بسيار مهم خانواده ها در پيشگيري از اعتياد جوانان ارائه نمود.

   

  روابط عمومي کميته امداد امام خميني(ره) استان يزد

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/bp7YY

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *