• کد خبر: 92385
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 11 تیر 1399 - 09:09
  فرماندار شهرستان اشکذر با حضور در اداره صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد:
  هم‌زمان با فرارسیدن روز صنعت، معدن و تجارت (دهم تیرماه) فرماندار شهرستان اشکذر همراه با معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری با حضور در اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان با رئیس وکارکنان این اداره دیدار و گفتگو کرد.

  به گزارش اشکذر خبر؛ هادی هادی نسب فرماندار شهرستان اشکذر همراه با معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری با حضور در اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان با میثم فلاح رئیس و کارکنان این اداره دیدار و گفتگو کرد.

  در این دیدار فرماندار شهرستان اشکذر به دهم تیر ماه که بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی روز صنعت و معدن نامیده شده اشاره کرد و گفت: این روز فرصت مناسبی است تا به مهم‌ترین موتور محرکه اقتصاد یعنی بخش صنعت و معدن توجهی ویژه شود.

  هادی‌نسب با بیان اینکه شهرستان اشکذر با دارا بودن بیش از ۶۰۰ واحد تولیدی و صنعتی دومین شهرستان صنعتی استان به شمار می رود، اظهار داشت: بازدید ماهنامه و هدفمند از واحدهای صنعتی این شهرستان و بررسی مسائل و مشکلات آنها از جمله موضوعات مهمی است که باید در اولویت این اداره باشد.

  وی ضمن تبیین جایگاه مهم اداره صنعت، معدن و تجارت به عنوان یکی از اعضای کارگروه رفع موانع تولید، نظارت بر تسهیلات و کارگروه اشتغال ، بر ارائه پیشنهادهای لازم درخصوص رفع موانع تولیدی واحدها و پیگیری در جهت اجرایی شدن سیاست گذاری و برنامه ریزی های کلان مرتبط با صنایع شهرستان تاکید کرد.

  فرماندار شهرستان اشکذر نظارت مستمر بر عرضه کالا برای ایجاد آرامش و ارائه پیشنهادهای لازم در زمینه رفع کمبود های بازار را از جمله وظایف مهم دیگر اداره صنعت، معدن و تجارت عنوان کرد و خاطر نشان کرد: انجام اقدامات لازم در زمینه تامین کالاهای حساس و ضروری مردم و ثبات و کنترل قیمت های بازار باید با همکاری اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی شهرستان دنبال شود تا مشکلات اقتصادی ضربات کمتری را به معیشت مردم وارد کند.

  هادی‌نسب ضمن تقدیر و تشکر ویژه از صبوری کسبه محترم در مراحل اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی گفت: با توجه به سیر صعودی شیوع ویروس کرونا در شهرستان و جهت جلوگیری از اعمال مجدد محدویت ها باید نظارت بر اصناف شهرستان مبنی بر رعایت پروتکل های بهداشتی با جدیت دنبال شود.

  در ادامه این دیدار رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اشکذر گفت: با حمایت های مجموعه فرمانداری شهرستان اشکذر و تعامل و همکاری روسای ادارات شهرستان اشکذر وظایف سازمانی این اداره در قالب کارگروه ها و گشت های بازرسی از اصناف و واحدهای صنعتی و تولیدی این شهرستان به شکل مطلوبی تحقق یافته است.

  فلاح  استیجاری بودن ساختمان و کمبود نیروی انسانی و وسائل نقلیه را از جمله مهمترین مسائل و مشکلات این اداره عنوان کرد و مساعدت مجموعه فرمانداری در جهت رفع این مشکلات را خواستار شد.

  فرماندار اشکذر در ادامه به همراه معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی و رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اشکذر از نمایشگاه بزرگ عرضه کننده مبلمان، فروشگاه مواد غذایی و فروشگاه اینترنتی پخش محصولات غذایی بازدید کرد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/rJVYx

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *