اشکذر خبر

نظارت مستمر بر عرضه کالا برای ایجاد آرامش در بازار شهرستان اشکذر

شناسه خبر : 92385 | تاریخ انتشار : : 11 تیر 1399 - 9:09 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر؛ هادی هادی نسب فرماندار شهرستان اشکذر همراه با معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری با حضور در اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان با میثم فلاح رئیس و کارکنان این اداره دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار فرماندار شهرستان اشکذر به دهم تیر ماه که بر اساس […]

به گزارش اشکذر خبر؛ هادی هادی نسب فرماندار شهرستان اشکذر همراه با معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری با حضور در اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان با میثم فلاح رئیس و کارکنان این اداره دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار فرماندار شهرستان اشکذر به دهم تیر ماه که بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی روز صنعت و معدن نامیده شده اشاره کرد و گفت: این روز فرصت مناسبی است تا به مهم‌ترین موتور محرکه اقتصاد یعنی بخش صنعت و معدن توجهی ویژه شود.

هادی‌نسب با بیان اینکه شهرستان اشکذر با دارا بودن بیش از ۶۰۰ واحد تولیدی و صنعتی دومین شهرستان صنعتی استان به شمار می رود، اظهار داشت: بازدید ماهنامه و هدفمند از واحدهای صنعتی این شهرستان و بررسی مسائل و مشکلات آنها از جمله موضوعات مهمی است که باید در اولویت این اداره باشد.

وی ضمن تبیین جایگاه مهم اداره صنعت، معدن و تجارت به عنوان یکی از اعضای کارگروه رفع موانع تولید، نظارت بر تسهیلات و کارگروه اشتغال ، بر ارائه پیشنهادهای لازم درخصوص رفع موانع تولیدی واحدها و پیگیری در جهت اجرایی شدن سیاست گذاری و برنامه ریزی های کلان مرتبط با صنایع شهرستان تاکید کرد.

فرماندار شهرستان اشکذر نظارت مستمر بر عرضه کالا برای ایجاد آرامش و ارائه پیشنهادهای لازم در زمینه رفع کمبود های بازار را از جمله وظایف مهم دیگر اداره صنعت، معدن و تجارت عنوان کرد و خاطر نشان کرد: انجام اقدامات لازم در زمینه تامین کالاهای حساس و ضروری مردم و ثبات و کنترل قیمت های بازار باید با همکاری اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی شهرستان دنبال شود تا مشکلات اقتصادی ضربات کمتری را به معیشت مردم وارد کند.

هادی‌نسب ضمن تقدیر و تشکر ویژه از صبوری کسبه محترم در مراحل اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی گفت: با توجه به سیر صعودی شیوع ویروس کرونا در شهرستان و جهت جلوگیری از اعمال مجدد محدویت ها باید نظارت بر اصناف شهرستان مبنی بر رعایت پروتکل های بهداشتی با جدیت دنبال شود.

در ادامه این دیدار رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اشکذر گفت: با حمایت های مجموعه فرمانداری شهرستان اشکذر و تعامل و همکاری روسای ادارات شهرستان اشکذر وظایف سازمانی این اداره در قالب کارگروه ها و گشت های بازرسی از اصناف و واحدهای صنعتی و تولیدی این شهرستان به شکل مطلوبی تحقق یافته است.

فلاح  استیجاری بودن ساختمان و کمبود نیروی انسانی و وسائل نقلیه را از جمله مهمترین مسائل و مشکلات این اداره عنوان کرد و مساعدت مجموعه فرمانداری در جهت رفع این مشکلات را خواستار شد.

فرماندار اشکذر در ادامه به همراه معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی و رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اشکذر از نمایشگاه بزرگ عرضه کننده مبلمان، فروشگاه مواد غذایی و فروشگاه اینترنتی پخش محصولات غذایی بازدید کرد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/rJVYx

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *