• کد خبر: 38545
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: یکشنبه 2 فروردین 1394 - 22:18
  مسئول اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان اشکذر از شناسایی ۳۵ واحد متخلف در ۴۳۲ مورد بازرسی از واحدهای صنفی و معرفی به تعزیرات حکومتی خبر داد.

  بازرسی

  به گزارش اشکذر نیوز به نقل پایگاه اصناف شهرستان اشکذر، مسئول روابط عمومی اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان اشکذر اظهار داشت: در طرح نظارتی نوروز ۹۴ (پایش و کنترل بازار) که از ۱۵ اسفندماه شروع و تا ۱۵ فروردین‌ماه ادامه دارد، تا کنون از ۴۳۲ مورد بازرسی از واحدهای صنفی تعداد ۳۵ واحد متخلف شناسایی و به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

  فلاح بیان کرد: بیشترین تخلفات مشاهده مربوط به واحدهای صنفی کنار جاده سنتو است که بیشترین عنوان تخلف نیز به ترتیب مربوط به عدم درج قیمت، نداشتن پروانه کسب، گران‌فروشی و خریدوفروش کالای قاچاق (سیگار) بوده است.

  وی در ادامه گفت: بازرس اداره با همکاری بازرس اتاق اصناف شهرستان در قالب یک گروه بازرسی در سه نوبت صبح، عصر و شب بر فعالیت و نحوه فروش واحدهای صنفی نظارت دارند.

  فلاح با اشاره به این موضوع که تاکنون حدود ۹ هزار نخ سیگار قاچاق از واحدهای صنفی کنار جاده کشف، صورت‌جلسه و به تعزیرات حکومتی معرفی شدند؛ بیشترین عنوان تخلف مربوط به واحدهای صنفی داخل شهرستان را عدم درج قیمت، نداشتن پروانه کسب و گران‌فروشی عنوان نمود.

  مسئول روابط عمومی اداره صنعت معدن و تجارت اشکذر در خصوص توزیع میوه تنظیم بازار در طول این ایام نیز اظهار داشت: تمام سهمیه میوه شهرستان در روزهای ۲۵ و ۲۶ اسفند جذب و توسط واحدهای صنفی دارای پروانه کسب در حال توزیع است.
  فلاح با اشاره به این موضوع که نحوه نظارت بر توزیع میوه توسط بازرس اداره به‌صورت سه نوبت در روز و با گرفتن میزان آمار فروش میوه‌فروشان است که خوشبختانه امسال نحوه نظارت بر توزیع میوه بسیار خوب و مناسب بوده است.

  وی در پایان از فعال بودن تلفن ستاد خبری این اداره از ساعت ۷ صبح تا ۸ شب با حضور مسئول کشیک ستاد خبری اشاره و از همشهریان عزیز درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا مورد مشکوکی آن را با تلفن ۱۲۴ و یا ۳۲۷۲۷۸۵۱ در میان بگذارند تا به بهترین شکل بر واحدهای صنفی نظارت و کنترل شود.

   

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/xDgct

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *