اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec
فرماندار اشکذر خواستار شد:

نظارت جدی بر اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونا

شناسه خبر : 97951 | تاریخ انتشار : : 21 فروردین 1400 - 20:41 | ارسال توسط :

فرماندار شهرستان اشکذر در نشست هماهنگی نظارت بر اصناف و پیش‌بینی تمهیدات ویژه جهت اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونا با تأکید بر نظارت‌ جدی بر اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونا، خاطرنشان کرد: براساس تصمیمات ستاد مقابله با کرونا استان تا اطلاع ثانوی پایان ساعت کاری اصناف مجاز به فعالیت، ساعت ۱۴ است و فروشگاه‌های مواد غذایی (نانوایی، لبنیات، قصابی، فروشگاه مرغ و ماهی، میوه‌فروشی) تا ساعت ۲۰ مجاز به فعالیت می‌باشند و عوامل گشت و نظارت بر اصناف و بازار، بخاطر سلامت مردم هیچگونه ملاحظه‌ای نداشته باشند.

به گزارش اشکذر خبر؛ نشست ستاد مقابله با کرونا، با دستور کار هماهنگی گشت مشترک و نظارت بر اصناف و پیش‌بینی تمهیدات ویژه جهت اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونا به ریاست هادی هادی نسب فرماندار شهرستان اشکذر برگزار شد.

هادی‌نسب در این نشست با تأکید بر نظارت‌ جدی بر اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونا، گفت: براساس تصمیمات ستاد مقابله با کرونا استان یزد تا اطلاع ثانوی پایان ساعت کاری اصناف مجاز به فعالیت، ساعت ۱۴ است و فروشگاه‌های مواد غذایی (نانوایی، لبنیات، قصابی، فروشگاه مرغ و ماهی، میوه‌فروشی) تا ساعت ۲۰ مجاز به فعالیت می‌باشند و عوامل گشت و نظارت بر اصناف و بازار، بخاطر سلامت مردم هیچگونه ملاحظه‌ای نداشته باشند.

وی با بیان اینکه متأسفانه استفاده از ماسک و رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در بین مردم کاهش یافته است؛ خاطرنشان کرد: استفاده از ماسک باید برای سلامت خود و دیگران انجام می‌شود و فرهنگ عمومی در این خصوص، باید به گونه‌ای باشد که برخی از افراد زیرنگاه سنگین اطرافیان مجبور به استفاده از ماسک شوند.

رئیس ستاد مقابله با کرونای شهرستان اشکذر با اشاره به ضرورت اجرای دقیق مصوبات ستاد کرونا، بر هماهنگی و همراهی عوامل اجرایی ستاد مقابه با کرونا و پرهیز از یکجانبه‌گرایی تأکید کرد و افزود: شایسته و بایسته است با هماهنگی بین‌بخشی دستگاه‌ها و همکاری بیش‌ازپیش مردم و رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در راستای کاهش شیوع بیماری کرونا تلاش کنیم.

فرماندار اشکذر در پایان بر اجرای دقیق مصوبات ستاد مقابله با کرونا استان و اطلاعیه شماره ۱۰۵ این ستاد تأکید کرد و در راستای حفظ سلامت مردم خواستار نظارت و کنترل دقیق محدودیت‌های اصناف و تردد شهروندان شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/xyhOL

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec