اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124
فرماندار شهرستان اشکذر:

نظارت بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی تشریفاتی نباشد

شناسه خبر : 94644 | تاریخ انتشار : : 20 مهر 1399 - 15:22 | ارسال توسط :

فرماندار شهرستان اشکذر خطاب به متولیان نظارت بر اصناف، مراکز دام‌پروری و گلخانه‌ای و مراکز بهداشتی گفت: نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی نباید تشریفاتی باشد و در این خصوص هیچگونه مماشاتی نداشته باشید.

به گزارش اشکذر خبر؛ جلسه ستاد مدیریت و مقابله با کرونا شهرستان اشکذر به ریاست “هادی هادی‌نسب” فرماندار شهرستان اشکذر و با حضور سایر اعضای جلسه در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در این نشست هادی‌نسب ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات انجام شده در جهت پیشگیری  و مبارزه با ویروس کرونا درسطح شهرستان اشکذر، بر ضرورت تشدید نظارت‌ها بر رعایت اصول بهداشتی تأکید کرد و خواستار انسجام همگانی و تقویت زمینه مشارکت‌های بین دستگاهی در ادامه راه شد.

وی خطاب به متولیان نظارت بر اصناف، مراکز دام‌پروری و گلخانه‌ای و مراکز بهداشتی گفت: نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی نباید تشریفاتی باشد و در این خصوص هیچگونه مماشاتی نداشته باشید.

رئیس ستاد مدیریت و مقابله با کرونا شهرستان اشکذر در ادامه با اشاره به تأثیر فرهنگ عمومی در مقابله با کرونا، افزود: دستگاه‌های ذی‌ربط ازجمله شهرداری و مرکز بهداشت این شهرستان؛ اجرای برنامه‌هایی با هدف گسترش مشارکت عمومی و فرهنگ‌سازی در راستای افزایش رعایت دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی در جامعه را دراسرع وقت در دستورکار خود قرار دهند.

هادی‌نسب ادامه داد: براساس مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا ورود افراد بدون ماسک به ادارات ممنوع است و کارکنان و ارباب‌رجوع موظف به رعایت این مهم هستند و هیچگونه خدماتی به افراد بدون ماسک ارائه نمی‌شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خواستار تشدید نظارت‌ها بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در جایگاه‌های ارائه‌دهنده سوخت شد؛ وی همچنین در راستای رعایت بیشتر پروتکل‌های بهداشتی، بر تنظیم شیوه‌نامه‌ای واحد جهت خدمات‌دهی بهتر نانوایی‌ها از سوی اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اشکذر تأکید کرد.

خاطر نشان اینکه بررسی وضعیت اصناف، گلخانه‌ها و مراکز ورزشی، در رعایت پروتکل‌های بهداشتی، بررسی وضعیت آماری کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مدارس و ارائه گزارش عملکرد ادارات شهرستان اشکذر از جمله مواردی بود که در دستورکار بررسی این نشست قرارداشت

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/8Tfil

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124