• کد خبر: 93426
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: سه شنبه 28 مرداد 1399 - 09:35
  طی حضور ویدئو کنفرانسی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان
  فرماندار شهرستان اشکذر: برخی ادارات شهرستان اشکذر خانه بر دوش هستند؛ لذا باید پروژه احداث مجتمع ادارات باید هرچه زودتر کلید بخورد و در این راستا تمام تلاشمان را به کار خواهیم گرفت.

  به گزارش اشکذر خبر؛ نشست کمیته برنامه‌ریزی شهرستان اشکذر با حضور هادی هادی‌نسب فرماندار، بخشداران و دیگر مسئولین شهرستان در محل سالن کوثر فرمانداری اشکذر برگزار شد.

  هادی‌نسب در این نشست با بیان اینکه برخی ادارات شهرستان اشکذر خانه بر دوش هستند؛ اظهار داشت: پروژه احداث مجتمع ادارات باید هرچه زودتر کلید بخورد و در این راستا تمام تلاشمان را به کار خواهیم گرفت.

  وی در ادامه این نشست با اشاره به نقاط حادثه‌خیز جاده یزد-خضرآباد و ناایمن بودن این جاده خواستار تخصیص اعتبار جهت ساماندهی این جاده به عنوان یکی از مهمترین مطالبات مردم شد.

  رئیس کمیته برنامه‌ریزی شهرستان با بیان برخی از مشکلات مرتبط با حوزه آب این شهرستان خواستار همکاری و همراهی بیشتر مسئولین استانی در راستای مرتفع نمودن مشکلات مربوط به به این حوزه شد.

  سید مجتبی حسینی‌پور رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان نیز که در این نشست به صورت ویدیو کنفرانسی حضور داشت؛ به ارائه توزیع پیشنهادی اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای استان پرداخت و نظارت بر نحوه هزینه‌کرد اعتبارات و چگونگی عقد قراردادها را مورد تاکید قرار داد.

  دبیر کمیته برنامه‌ریزی شهرستان در حاشیه این نشست ضمن قول همکاری و مساعدت در رابطه با پروژه‌های مطرح در جلسه، خواستار تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام بصورت مشارکت عمومی-خصوصی بر اساس ظرفیت‌های قانونی شد.

  در پایان این نشست روسای برخی ادارات شهرستان اشکذر در خصوص طرح‌ها و پروژه‌های خود و نیازهای بودجه‌ای مرتبط با آن مطالبی را عنوان و از آخرین اقدامات درحال اجرا گزارشی ارائه نمودند.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/ICyEP

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *