اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

نشست کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان اشکذر برگزار شد

شناسه خبر : 96264 | تاریخ انتشار : : 01 بهمن 1399 - 10:27 | ارسال توسط :

فرماندار شهرستان اشکذر در نشست کارگروه اشتغال ضمن تقدیر و تشکر از آغاز اقدامات و فعالیت‌های جهاد کشاورزی این شهرستان درخصوص آموزش و تربیت نیروی کار ماهر گلخانه‌ای؛ گفت: با اجرای این طرح نتایج بسیار خوبی درآینده پیرامون اشتغال‌زایی، کاهش آسیب‌های اجتماعی و درآمدزایی بیشتر حاصل خواهد شد که انتظار می‌رود جهاد کشاورزی شهرستان اشکذر با قاطعیت و بصورت جدی آن‌ را دنبال نماید.

به گزارش اشکذر خبر؛ هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر در نشست کارگروه اشتغال ضمن تقدیر و تشکر از آغاز اقدامات و فعالیت‌های جهاد کشاورزی این شهرستان درخصوص آموزش و تربیت نیروی کار ماهر گلخانه‌ای، گفت: با اجرای این طرح نتایج بسیار خوبی درآینده پیرامون اشتغال‌زایی، کاهش آسیب‌های اجتماعی و درآمدزایی بیشتر حاصل خواهد شد که انتظار می‌رود جهاد کشاورزی شهرستان با قاطعیت و بصورت جدی آن‌ را دنبال نماید.

هادی‌نسب در ادامه با بیان اینکه پهنه دام جاده طبس یکی از ظرفیت‌ها و فرصت‌های مناسب جهت سرمایه گذاری است؛ افزود: مشکلاتی درخصوص پهنه‌های دام در شهرستان داریم که اکثریت به منابع طبیعی بازمی‌گردد که انتظار می‌رود با همکاری و هماهنگی ادارات منابع طبیعی و جهاد کشاورزی مرتفع گردد تا بتوانیم نسبت به جذب و حمایت از سرمایه‌گذاران و متقاضیان در حوزه پرورش شترمرغ و اسب نیز اقدام نماییم.

فرماندار شهرستان اشکذر در بخش دیگری از سخنان خود با بیان مطالبی پیرامون سامانه ملی رصد، گفت: تمام دستگاه اجرایی در ثبت و ورود اطلاعات شاغلین در سامانه رصد اهتمام ورزند تا آمار و اطلاعات این سامانه به واقعیت نزدیکتر گردد.

گفتنی است بررسی موضوعاتی از قبیل ثبت اطلاعات در سامانه ملی رصد، اراضی شهرک صنعتی نیکو، شرکت پلی‌استر یزد، تربیت نیروی کار ماهر گلخانه و پهنه‌های دامی شهرستان در دستورکار این نشست قرار داشت.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/2RjFD

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec