• کد خبر: 93386
   منتشر کننده: دهقانی
    تاریخ انتشار: یکشنبه 26 مرداد 1399 - 12:53
  مدیر مخابرات منطقه یزد در نشست مشترکی با مدیرکل آموزش و پرورش استان دیدار و گفتگو کرد.  

  به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه یزد، به منظور بررسی و توسعه ارتباطات سیار در فاز ۸ و نیز بررسی پیشنهادهای آموزش و پرورش استان در خصوص ارائه سرویس های اینترنت رایگان و یا با تخفیف به محصلان، مدیر مخابرات منطقه یزد با مدیرکل آموزش و پرورش دیدار و گفتگو کرد.

  در این نشست دانافر مدیرکل آموزش و پرورش استان با اشاره به شرایط تحصیلی و آموزشی دانش آموزان در دوران شیوع بیماری کرونا گفت : امیدواریم با همکاری مخابرات زیرساخت های ارتباطی مطلوب و شرایط ویژه در مدارس برای آموزش غیر حضوری برای دانش آموزان و معلمین فراهم شود.

  زارع مدیرمخابرات منطقه یزد با اشاره به اهمیت توسعه زیرساختهای ارتباطی اظهار داشت: پس از بررسی کارشناسی موضوع بر اساس ضوابط و مقررات شرکت مخابرات ایران، تصمیم گیری و اقدام لازم انجام خواهد شد.

  همچنین در این نشست در خصوص بررسی درخواست نصب و احداث سامانه های BTS  تلفن همراه فاز ۸ توسعه ارتباطات سیار در مدارس و نیز ارائه سرویس ویژه اینترنت پرسرعت مخابرات به صورت گروهی به کارکنان و معلمین شاغل و بازنشسته آموزش و پرورش بحث و تبادل نظر شد که مقرر شد پس از کارشناسی های مربوطه در نشست بعدی مسائل بررسی گردد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/n2Dgl

 • Telegram
 • برچسب‌ها:
  ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *