• کد خبر: 92579
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: یکشنبه 22 تیر 1399 - 00:06
  به مناسبت فرارسیدن هفته دهیاریها
  به مناسبت گرامیداشت هفته دهیاری ها، نشست هم اندیشی دهیاران بخش مرکزی اشکذر با " هادی نسب" فرماندار شهرستان اشکذر و "قانعیان" بخشدار مرکزی در سالن کوثر فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

  به گزارش اشکذر خبر؛ به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر؛ به مناسبت گرامیداشت هفته دهیاری ها، نشست هم اندیشی دهیاران بخش مرکزی شهرستان اشکذر با هادی هادی نسب فرماندار شهرستان اشکذر و قانعیان بخشدار بخش مرکزی این شهرستان در سالن کوثر فرمانداری شهرستان اشکذر برگزار شد.

  در این دیدار دهیاران با بیان مطالبات خود؛ مساعدت فرماندار شهرستان اشکذر در جهت رفع مسائل و مشکلات روستاهای بخش مرکزی را خواستار شدند.

  فرماندار شهرستان اشکذر با عرض تبریک به مناسبت هفته شهرداری ها و دهیاری ها، تلاش و حضور فعالانه دهیاران در پیگیری امورات روستا و اجرای پروژه های مختلف را قابل تحسین و تقدیر برشمرد.

  هادی نسب بر ضرورت توجه به ضوابط قانونی در فعالیت دهیاری ها تاکید کرد و افزود: کلیه اقداماتی که در دهیاری ها انجام می شود باید بر اساس مر قانون صورت گیرد و تحت هیچ شرایطی نباید اقدامی غیرقانونی انجام پذیرد.

  وی اظهار داشت: همدلی  و انسجام  بین دهیاران  و شوراها  برکات و خدمات بیشتری را برای مردم روستا به دنبال خواهد داشت و این نکته نیز همواره باید در پیشبرد امورات روستاهای بخش مرکزی شهرستان مورد توجه قرار گیرد.

   

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/M7h6k

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *