اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

نشست هماهنگی همایش پیاده روی خانوادگی شهرستان اشکذر برگزار شد

شناسه خبر : 89107 | تاریخ انتشار : : 24 بهمن 1398 - 13:50 | ارسال توسط :

به  گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط   عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر؛ هادی هادی‌نسب فرماندار اشکذر طی نشستی که به منظور هماهنگی در جهت اجرای همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی برگزار شد؛ بر ضرورت برنامه ریزی دقیق و منظم و اطلاع رسانی مناسب برای حضور مردم در این همایش توسط اعضا تاکید کرد. در […]

به  گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط   عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر؛ هادی هادی‌نسب فرماندار اشکذر طی نشستی که به منظور هماهنگی در جهت اجرای همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی برگزار شد؛ بر ضرورت برنامه ریزی دقیق و منظم و اطلاع رسانی مناسب برای حضور مردم در این همایش توسط اعضا تاکید کرد.

در این نشست که برخی از مسئولین شهرستان اشکذر نیز حضور داشتند؛ دشت آبادی رئیس اداره ورزش و جوانان و سید حسین میری رئیس هیئت ورزش همگانی شهرستان اشکذر به اقدامات صورت گرفته در راستای برگزاری این همایش پرداختند و اعضا نظرات خود را در خصوص برگزاری هر چه بهتر این همایش بیان کردند.

خاطر نشان میگردد؛ همایش پیاده روی خانوادگی شهرستان اشکذر صبح جمعه ۲۵ بهمن ماه ساعت ۷ از مصلی نماز جمعه به طرف پارک بزرگ شهر اشکذر برگزار و از شبکه سوم سیما و شبکه استانی یزد به طور مستقیم‌ پخش خواهد شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/op2j4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec