اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

نشست هماهنگی جشن گلریزان شهرستان اشکذر برگزار شد

شناسه خبر : 53010 | تاریخ انتشار : : 14 خرداد 1395 - 1:12 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر(اشکذر نیوز)، نشست هماهنگی جشن گلریزان شهرستان اشکذر با حضور جانشین مدیرعامل دیه استان،شهردار،فرمانده نیروی انتظامی و اعضای شورای شهر در محل دفتر شورای شهر اشکذر تشکیل جلسه داد. محمد دهقانی اشکذری، جانشین مدیرعامل دیه استان با اشاره به دومین دوره  جشن گلریزان در شهرستان اشکذر گفت: به پیشنهاد شهردار اشکذر امسال […]

به گزارش اشکذر خبر(اشکذر نیوز)، نشست هماهنگی جشن گلریزان شهرستان اشکذر با حضور جانشین مدیرعامل دیه استان،شهردار،فرمانده نیروی انتظامی و اعضای شورای شهر در محل دفتر شورای شهر اشکذر تشکیل جلسه داد.

محمد دهقانی اشکذری، جانشین مدیرعامل دیه استان با اشاره به دومین دوره  جشن گلریزان در شهرستان اشکذر گفت: به پیشنهاد شهردار اشکذر امسال جشن را به صورت عمومی و در پارک بزرگ شهر برگزار خواهیم کرد که امیدواریم با استقبال خوب مردم همراه باشد.

دبیر برگزاری جشن گلریزان در شهرستان اشکذر با اشاره به اینکه سال گذشته هشت جشن در سراسر استان برگزارشده است افزود: با همت خیرین و مسئولین استان در سال گذشته تعداد 90 نفر از زندانیان جرائم غیر عمد آزاد و به آغوش گرم خانواده خود بازگشتند.

وی هدف از برگزاری این جشن را ترویج و نهادینه کردن فرهنگ در جامعه دانست و تصریح کرد: جهل برخی از قوانین و مقرراتی باعث شده تا بسیاری از همشهریان و هموطنان به دلیل ارتکاب جرائم غیرعمد راهی زندان شده‌اند در حالی  که استطاعت مالی در پراخت دیه یا بدهی خود را ندارند.

محمد دهقانی اشکذری تاکید کرد:با پیگیری های انجام شده توسط استان قرار است که چند نفر از بازیکنان تیم ملی ایران در این جشن حضور پیدا کنند که پس از تایید نهایی اسامی به مردم اطلاع رسانی خواهد شد.

در ادامه این جلسه شهردار اشکذر برگزاری چنین مراسم هایی را نشان دهنده شان و شخصیت شهر دانست و گفت: جلب مشارکت شهروندان در کار خیر، کمک به نیازمندان منطقه و برپایی مراسم شاد برای شهروندان و هم چنین فراهم کردن زمینه آزادی زندانیان غیر عمد امری ارزشمند است که امیدواریم با همت خیرین شهرستان محقق شود.

در پایان جلسه اعضا نقطه و نظرات خود را درباره برگزاری هر چه باشکوه تر جشن بیان نمودند.

لازم به ذکر است جشن گلریزان شهرستان اشکذر اول تیرماه 95 همزمان با ولادت امام حسن مجتبی و روز اکرام در پارک بزرگ شهر اشکذر برگزار خواهد شد.

photo_2016-06-03_01-13-05

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/B8KwQ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124