در نشست مشترکی با حضور اعضای ستاد انتخابات استان یزد و همچنین اعضای ستاد انتخابات شهرستان اشکذر، مسائل مربوط به برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بررسی و تصمیماتی اتخاذ شد.

به گزارش اشکذر خبر، علی اکبر عزیزی رئیس ستاد انتخابات استان یزد در این نشست رصد فضای مجازی را از مهم‌ترین اقدامات دانست و گفت: مسئولان متولی حتما فضای رسانه‌ایی و مجازی را رصد کنند و گزارش‌های لازم را در اسرع وقت به ستاد اعلام کنند و در این خصوص اگر کسی بخواهد امنیت روانی مردم را برهم زند با متخلفین بر اساس قانون به شدت برخورد خواهد شد.

وی همچنین در این نشست ضمن تشکر از رسانه‌هایی که به برگزاری انتخابات سالم با حضور حداکثری مردم تلاش می‌کنند گفت: رسانه‌های شهرستان در راستای تشویق مشارکت حداکثری و امیدآفرینی مردم در انتخابات گام برداشته و به امر برگزاری انتخابات سالم کمک کنند و از نشر مطالبی که موجب تشویش اذهان عمومی و تخریب شخصیت‌ها می‌شود؛ جلوگیری کنند.

روح‌الله ردائی فرماندار و رئیس هیأت اجرایی انتخابات شهرستان اشکذر نیز در این نشست با بیان اینکه تمهیدات لازم جهت اخذ رأی توسط عوامل اجرایی ۳۷ شعبه ثابت و سیار پیش‌بینی شده است؛ از آمادگی شهرستان اشکذر جهت برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Pvajj